Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Magyarországon is használnak...

Magyarországon is használnak "gázkamrákat" néhány menhelyen, vagy sintértelepen, hogy végezzenek a "felesleges" állatokkal?

Figyelt kérdés
Francia és amerikai videókat, oldalakat találtam a neten. Valószínűnek tartom, hogy akkor nálunk is van ilyen, de szeretném, ha olyan erősítene meg ebben, aki dolgozik, vagy dolgozott ilyen helyen. A "szerintem van, vagy nincs" válaszokkal nem megyek semmire.
2011. ápr. 1. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

1.) Normális menhelyen nincs altatás ... a menhelyeket magánszemélyek üzemeltetik, állatszeretetből.


2.) A sintértelepeken van altatás, jobb esetben ... rosszabb esetben lapáttal, vasvillával verik agyon a fölös állatot, megspórolva a 7500 Ft-os altatást.


Nincsenek itthon ilyen kamrák .. sokkal rosszabb dolgok vannak ...

2011. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos lehet, hogy annál rosszabb is van... De "jobb" menhelyeken méreginjekcióval végeznek az állatokkal.
2011. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tetris ***** válasza:
73%

Ezt el se tudom hinni. Itt, a kulturált, civilizált Európa közepén létezik olyan, hogy a felesleges állatot lapáttal agyonüssék?

És vajon milyen lelkületű az az ember, aki vállalkozik erre a feladatra?

2011. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


Csak egy példa ...

Nem tudjátok mi megy az eldugott falvakba ...


Első

2011. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=jlIeTKWMkd4

A 4. perctől nézzetek bele, de elég sokkoló. Borzalmas kínok lehetnek!

2011. ápr. 1. 14:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szörnyű!:S:S
2011. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Úristen!!!!!!!! hogy a mocskos roh@dt gerinctelen k*rva anyját az ilyen utolsó roh@déknak!!!!!!!!!!!!!!! MIÉRT NEM TESZÜNK SEMMIT? HOGY PUSZTULNA EL AZ AKI AZ ÁLLATOKAT CSAK EGY UJJAL IS BÁNTJA!


sírva néztem végig a videót:'(

2011. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
gázzalölést a vágóhidakon használnak, úgy tudom... a videót nem akarom megnézni, de itthon injekcióval altatnak a sintértelepeken
2011. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mo. nincsen gázos altatás. Menhelyeken nem altatnak, csak a gyepmesteri telepeken.


Azt viszont már nem tudom, amikor madárinfluenza miatt rengeteg szárnyast öltek le, hogy azokat mivel pusztították el. Én csak a híradóban láttam, hogy élve tették őket a kukába, egymás tetejére.....

2011. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Menhelyen biztos nem, sintértelepen simán elképzelhető. De sokan házilag oldják meg. Az én kutyámat is pár naposan a 6 testvérével együtt CO-val akarták megölni. Könyörögtem nekik, hogy ne tegyék. Kerestem a kutyusoknak gazdit és egyet elhoztam magamnak is. Sose fogom megbánni.
2011. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!