Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Aki állatgondozó egy állatkert...

Aki állatgondozó egy állatkertben az légy szíves segítene nekem?

Figyelt kérdés
mit csinál így kereken egy állatgondozó az állatkertben? szeretitek? és milyen jól kell hozzá általánosban tanulni?
2011. ápr. 15. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ismerősöm az volt, nemrég rúgták ki, de nem miatta, ilyen az állatkert, emberek jönnek-mennek, így gazdaságos. Neki környezetmérnöki diplomája van. Bár az nem hinném, hogy számítana. Rengeteget kell dolgozni, kevés pénzért.

Hát igazából feladata az ürüléktakarítás, ketrecek tisztítása. Állatok etetése. Meg ebben az állatkertben minden órában vannak ilyen látványetetések, ott kell pár szót mondani az adott fajról. Kicsit veszélyes is, őt is volt, hogy megharapták állatok.

2011. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is környezetmérnök ismerősöm dolgozott állatkertben gyakorlatként.

Sok jó dolog van benne, közel lehetsz az állatokhoz, megfigyelheted őket közelebbről, hozzájuk érhetsz. De valóban rengeteg a munka, többnyire takarítás, de olyan is előfordul, hogy egy elpusztult állatot kell feldarabolni etetés céljából.

2011. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy hogy neked kell leölnöd a takarmányállatokat.Én ezért hagytam ott az első napon,képtelen vagyok ilyesmit megtenni.Közöltem,állatgondozónak jöttem ide és nem gyilkosnak,aztán fájt a búcsú.
2011. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!