Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tisza mentén élők, Szolnokiak!...

Tisza mentén élők, Szolnokiak! Volt-e már idén (2011) kérészrajzás (tiszavirágzás)?

Figyelt kérdés
Mert én a keleti főcsatorna közelében élek, és ott már rajzanak, de érdekelne a Tiszai rajzás is!
2011. ápr. 26. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy júniusban van :]]


[link]

2011. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az oké hogy mikor szokott lenni, de időjárástól függő a dolog.. :)
2011. ápr. 27. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Az oké hogy időjárásfüggő, de nem ennyire... Amit te láttál, azok nem kérészek lehettek. A Tiszán általában június 10-20. között zajlik le a cécó. Időjárás függvényében egy-két hetet siethet, illetve késhet a dolog.
2011. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
MOST virágzik Gyere!! Tiszakürt
2011. jún. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Engem is nagyon érdekelne! Tiszasülyön élek, most voltam lent megnézni, de nincs mozgolódás. De már itt van az ideje hamarosan! Ha valaki, valamilyen biztos infót tud, az ne tartsa magában.
2011. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szolnokon várhatóan holnap v. holnap után lesz. Mára várták. 1 horgász azt mondta, h fél 6, 6 körül szokott lenni
2011. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!