Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Két madagaszkári bütykös...

Két madagaszkári bütykös csótánynak mekkora terrárium kell?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2011. máj. 8. 11:33
 1/2 Platypus ***** válasza:
Legalább 30X30X30, de minél nagyobb, annál jobb. Ugyanis ezt a fajt nagy csapatban kell tartani. Két csótány nem csótány. Csak sűrű rácsos terráriumot vegyél, mert a picik nagyon ki helyen is képesek kimászni.
2011. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha esetleg bőviteni szeretnéd a csótányaid létszámát nekem rengeteg van mind neked adom! Terráriumilag jó szellőzőt vegyél mert könnyen berohad a tőzeg, mivel a meleg párás levegőt szeretik. Imádják a salátát, az érett banánt. Egy tálba én szoktam tenni pici vízet is nekik. Nálam annyira jól érzik magukat, hogy folyton szapododnak én négy naggyal inditottam mostanra van vagy 50db.

Nem számoltam meg őket de rengetegen vannak.

Nagyon szeretném őket elajándékozni én is kaptam őket így én sem kérek értük pénzt. Nekem magas terráriumom van ami kb 50X80cm, ami alul is és felül is szellőzik.

Ha esetleg van ismerősöd akik szeretnének csótikat nekik is szívesen odaadom.

2011. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!