Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Camponotus Vagus, mikor...

Camponotus Vagus, mikor petézik? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én,tegnap fogtam egy Camponotus Vagus hangyát,és voltak szárnyai,az az királynő,és mikor beleraktam egy duncos üvegbe,akkor magától lepiszkálta a szárnyait,és olvastam a neten,ha leveszi a szárnyát,akkor petézni fog.Nos én megcsináltam az a módszert,mikor kémcsőben van az ''első helyük'' azaz ott fog ki alakúlni a kolonia.És azt szeretném meg kérdezni,hogy mikor várható az első petézés?:)Ennit adtam neki= Kristály cukor.mivel a camponotus vagus,a édes nedves,gyümölcsöket szereti,sőt a cukrot nagyon,szóval mindene megvan:) Válaszokat előre is köszönöm! Kérdem csak hozzá értő írjon.UI.:100% hogy Camponotus Vagus Királynő.!


2011. máj. 11. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szárny tépéstől számítva 1-2 héten belül :)
2011. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!