Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha házikedvencként fogok...

Ha házikedvencként fogok tartani egy kis kecskegidát mikre lesz szükségem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy itató, jászol amiből ehet, széna, szalma alomnak, és ha jól tudom, nyalósót is szoktak. Meg még egy etető az abraknak. Sztem nem hagytam ki semmit.:)
2011. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is egy kis ól neki, vagy istálló. Aztán egy jó kis terület a szabadban, ahol tud legelészni, futkorászni. Na meg persze az ellátása. Arra vigyázz, hogy mindent megeszik amit talál, legyen az papír, szemét, bármi...tehát ha valami mérgező anyag van, azt zárd jól el tőle! Amúgy nagyon aranyosak tudnak lenni, nekem is vannak, mikor nagyobbak a kutyákkal is játszanak, meg követnek engem is mindenfelé...Sok sikert hozzá! Üdv.
2011. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként szénán kívül lehet neki adni bármilyen zöldséget, pl sárgarépát vagy salátát? És mennyi időt lehet bezárva tartani? pl délelőtt lenne bezárva és délután kiengedném amikor tudok rá figyelni az jó?
2011. máj. 20. 01:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem lehet neki zöldséget adni. Persze, bezárhatod, legyen előtte tiszta víz, széna vagy friss fű, meg vmi fedél ahova behúzódhat a tűző nap vagy eső elől.
2011. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!