Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kisállatok. Amik nem büdösek?

Kisállatok. Amik nem büdösek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy kicsit furán hangzik a kérdés, de ne 'nevessetek ki', mert nem vagyok túl tájékozott ilyen téren...

Szeretnék valamilyen kisállatot, amit a szobámba is lehet tartani, nem igényel túl sok törődést, de azért mégis egy kis felelősség kell hozzá.

Köszönöm a segítséget előre is!


2011. jún. 9. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha rendesen takarítod, akkor egyik sem büdi.

törődést minden állat igényel, dísznek vegyél plüsst.


a kis rágcsálók mókásak: egér, höri, degu, mongol futóegér.


nekem malacaim vannak, kell velük foglalkozni, de meghálálják a törődést :D

2011. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ahogy az első válaszoló írta, akkor egyik sem büdös ha takarítod. ha nem akarsz sokat foglalkozni vele, akkor hörcsög, vagy valamilyen egér. a deguval és a tengerimalaccal, nyuszival sokat kell foglalkozni, nincsenek el egyedül egész nap.
2011. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél néhány afrikai csíkos fűegeret, mivel terráriumban vannak nem büdösek, de azért őket is kell takarítani.
2011. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Én valami hüllőre vagy halra gondoltam.. Ilyen téren segítenétek?:)

2011. jún. 11. 20:31
 5/9 anonim válasza:
teknős, díszhalak
2011. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik állat sem büdös. Az ember tiszta állat, dübös dolgokat nem pakol a lakásába.
2011. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Diszhalak ( esetleg akkor büdös ha elhanyagolod őket )

Hörcsögök ( sokan mondják hogy büdösek , de nekem van és nem az hidd el ) :)) Sok szerecsét a kisállatod kiválasztásához :D

2011. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 skelton válasza:
Teknős az eleinte nem de gyorsan megnő (ékszer) és nagyon gyakran kell takarítani hiába van szűrő. Barátnőm hetente takarítja mert annyira elviselhetetlen néha a szaga. Halak pompás állatok őket ajánlom mert, ha egyszerűt veszel ami szívós nem igényel túl nagy gondozást és nem is büdös, néha nekem még kellemes is. Hörcsög sem vészes sok forgács mellett csak a fa szagát érzed és ha takarítod azzal sincs baj. Talán még valami gyíkféle ha elnyerné tetszésed bár lehet, hogy az kicsit büdös. :)
2011. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 skelton válasza:
Ha halat szeretnél még annyi hogy az [link] oldalon rengeteg segítséget tudsz hozzá találni, sőt a fórumon van olyan belső rovat, hogy ingyen elajándékozás v simán eladás.
2011. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!