Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » SOS! Marha sok a légy! Hogy...

SOS! Marha sok a légy! Hogy tudom őket legjobban írtani?

Figyelt kérdés
szomszédból jönnek át,van vagy 10 ló ha nem több.
2011. jún. 9. 12:29
 1/5 anonim válasza:
100%

Van az a ragadós papír amit fel lehet függeszteni.

Sajnos a nevét nem tudom de ez beszokott válni.

Bár amíg a lovak a szomszédságba vannak sose lesz vége

csak mérséklődik a légy invázió.

2011. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
légypapír a neve
2011. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az van de kevés ide :(
2011. jún. 9. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb lenne megismertetni a szomszédot a mű fecskefészek fogalmával. Ilyenből kihelyezne mondjuk 10 darabot a karámba, garantáltan költözne beléjük fecske, és igy nem lenne több gond a legyekkel. Ilyenre gondolok: [link]

Beszéld meg a szomszéddal, hogy a tíz darab fészek ára 9000, te fizeted a felét a másik felét meg ő.

Mást nagyon nem tehetsz, valamennyit elpusztíthatsz, de ugyis jön helyettük ugyanannyi légy.


Én már voltam olyan istállóban, ahol a központi gerendán, vagy min, nem tíz de legalább 50 fészek volt, mindegyik tele fecskékkel, és egy darab légy nem volt az egész istállóban.

2011. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az udvarunk tele van fecskékkel és más rovarevő madarakkal,éjszakai műszakban meg a denevérek melóznak.Mi meg tele vagyunk léggyel a lakásban.
2011. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!