Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szárnyas hangyák?! Segítség!

Szárnyas hangyák?! Segítség!

Figyelt kérdés
Egyik nap egy hete kb felkeltem, és nagyon sok szárnyas hangya volt a szobámban. Egyik sarokból jöttek. Kitakarítottunk és nem jöttek elő, eddig az óráig. Egy órája körülbelül észre vettem, valami elszáll a monitor előtt. Felkapcsoltam a villanyt, másztak fel a sarokból a falon. BioKillel lefújtam, szinte csöpög a falról. Nagyon undorodok tőlük. Mit tegyek, hogy ne jöjjenek elő?
2011. jún. 13. 02:33
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Hívd segítségül a Szárnyas-Fejvadászt, vagy csak egyszerűen használj rengeteg "hangya-csapdát" (ami remélhetőleg nem fog még többet oda vonzani), vagy fújd le őket, ugyanis, nem tudom, hogy a szárnyas hangyák "hangyabojban" laknak-e (szerintem egyébként vándoréletmódot folytatnak (szerintem!)), de hacsak nincs egy "hangyafészek", hogy gyökerestül kiirtsd őket, csak a felszínes irtogatás marad... :(

Remélem valamennyit segíthettem! peace :)

2011. jún. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
fújd be a sarkot hangya írtóval, van por formában is lehet kapni, a port szórd el a szoba sarkában ahonnan jönnek.
2011. jún. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
49%
sztem az a legjobb ha hívsz egy szakembert és lemeszelteted azt a sarkot.
2011. jún. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb. félévente nálunk is megjelennek. (a konyhában :\) mi Chemotox-szal szoktuk lefújn i őket és akkor egy darabig elmaradnak.
2011. jún. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!


Most vonulnak! Résnyire hagyd nyitva az ablakot éjjelre, és elmennek! Mi is így szoktuk, és nem kell mérget fújni a levegőbe!

2011. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ha megvan a boly szórd be őket sima olcso bolti sütőporral. az egyszerűbb hangyák kipusztulnak tőle :)
2011. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lefújtam BioKillel. És most a sarokban van egy csomag sütőpor. Egy nagy fehér kupac látszódik. Remélem használ. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 13. 21:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Sütőpor ! Ezt már én is használtam. Csak sajna részleges eredményt hoz.

Egyébként a sütőpor jó még: szárazon a csípés helyét bedörzsölni. Tényleg enyhíti a viszkető érzést.

2011. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 skelton válasza:
Én egy elég primitív megoldást választottam: Ha látom, hogy jön a féléves támadás arrébb tolok mindent a réstől porszívózok meg minden amit kell aztán szórok sima földet a résbe hogy teljesen eltömje és rá vizet, hogy kissé megszáradjon, a hatás nekem teljesen garantált 1-2 nap után nyomuk sincs.
2011. jún. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!