Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az Earthlingsről?

Mi a véleményed az Earthlingsről?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 12:39
 1/3 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/view_play_list?p=FF76184BFD2E8BD4&pla..


Youtube-on fenn van részekbe, egy valós (rejtett kamerás, stb) dokumentumfilm, az állatokról és emberekről... :(

2009. márc. 24. 13:37
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó,hogy senkinek semmi... !!!!!
2009. márc. 24. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:

szió..hát ez egybe is meg van a veg-tv-n azt hiszem.

egyébként én megnéztem és sirtam is rajta elég sokat. mikor a tehenes rész van hogy lóg a tehén és elmetszik a torkát, akkor tesóm meg anyám itt szörnyülködött hogy minek nézek ilyenekt meg hogy ez önsanyargatás, de mki tudja hogy ez hülyeség.mindenkinek tudnia kéne és foglalkozni azzal hogy ami az asztalra kerül az hogy is került oda és hogy ki is volt Ő. de némelyek meg csak röhögnek rajta pedig én szivesebben vinném őket a vágóhídra ételnek.

a szőrme, divat, menhely..ezek a részek is nagyon megrázóak. hát én csak annyit mondok megnéztem és vegetáriánus lettem. :-) bár szerintem életemben még biztos fogok húst enni, de azt ilyen normális helyeken, pl. hortobágy vagy a nagymamám csirkéje.:-) sonkát szalámit kolbászt hamburgert stb. biztosan nem.

13L

2009. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!