Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A darázs, vagy a méh csípés...

A darázs, vagy a méh csípés fáj jobban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 18:05
 1/10 kerdesesficko16 ***** válasza:
37%
A Darázs vagy a méh csípés fáj jobban megmondó masina számodra az ideális masina.
2011. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a darázsé kellemetlenebb,mert az egymás után többször képes szúrni,ellentétben a méhel,ami elpusztul a szúrás után,miután fullánkja kiszakad.
2011. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Csakugyan a darázsé fáj jobban viszont a méhé veszélyesebb mert a fullánkja a testedben marad és tovább fecskendezi a mérget.Fasza az evolúció :D
2011. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, én tavaly nyáron mindkettőbe beleléptem mezítláb, a méhé jobban fájt. A darázsé is csípett, mint a veszedelem, de belelógattam a lábam a Balcsiba és pár perc múlva már sokkal jobb volt. A méhcsípés viszont égetett, lüktetett, rá sem bírtam állni, annyira fájt, és sokkal később is múlt el a fájdalom.
2011. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gauldoth ***** válasza:

Tesztelted őket?


Igazi mázlista vagy:D

2011. jún. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
a légyé
2011. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 KovacsAdam ***** válasza:
mehe
2011. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a méhé mert a fullánkja benned maradhat :P
2011. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

maga a szúrás sokkal jobban fáj, ha méhről van szó. a darázscsípést simán ki lehet bírni, nem is nevezném fájdalomnak. pár óra alatt elmúlik, foglalkozni se kell vele.

a méhcsípés napokig dagadt marad, ha a rálépsz akkor 24 óráig nem tudsz járni. és a csípés része is ég és föld a darázshoz képest, nem mondom, hogy elmenne kínzóeszköznek, de önvédelmi célokra simán jó lenne az a mértékű fájdalom amit az csinál:D

2012. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha, csak egy szúrásról van szó, akkor a méhcsípés sokkal jobban fáj.
2020. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!