Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi látható a videon szerintettek?

Mi látható a videon szerintettek?

2011. júl. 3. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
utoljára amikor itt megnéztem valamit, egy halottnak maszkírozott nő üvöltött a képembe egész képernyős nagyságban, így inkább meséld el, kérlek:-)
2011. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

húú basszus ha én ilyennel találkoznék,be sz@rnék.

Szerintem ember,de nem tom a szeme miért villant meg.

2011. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom...
2011. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kamu, egyébként szerintem szmiagol megszökött a forgatásról :D
2011. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"a szeme miért villant meg"


Pedig nagyon egyszerű! Az éjellátó kamerával készült felvételeken az állatok szeme is villog, teljesen természetesen!Ebbe beleképzelni valamit enyhe ismerethiány!

2011. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy semmi.Én is összedobálok mindent az erdőbe..palack,ruha,vas,fém mindent.És felveszem..nagy sztár leszek?Ne higgye ennek,kipróbálhatod,ha van éjjellátó kamerád egy pár cuccot összedobálsz és lesz gy ilyen vidid.Ne ijedj meg,ne félj tőle,ez csak hülyeség.
2011. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13.33 vagyok.Amúgy ha tényleg igaz lenne és létezne ilyen lény akkor már látta volna elég sok ember..már tudnánk hogy melyik erdőbe van ez a szörny és már a híradóba se menne más.
2011. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Még mindig 13.33 vagyok.

Azért se hidd el..gondolj bele abba hogy milyen könnyen tudnak ilyen szörnyet csinálni,ha a filmekbe egy emberből megcsinálják a farkas,a szellemet,a démont és minden más nem létező dolgot.Így csinálták ezt is.

2011. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
anyám decsunya XD annyira nem ijesztő bár amikor felcsillan a fesze az szaratós de sztem kamu lehet egy vén ember aki olyan kontakt lencsét hord és megviillan XD
2011. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!