Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az mér baj ha egy légy rám száll?

Az mér baj ha egy légy rám száll?

Figyelt kérdés
ha rám szál egy légy azon kívül hogy zavaró kaphatok tőle el valamit?
2011. júl. 11. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Mert mindenre rászáll, de előszeretettel a döglött és rothadó dolgokra. Így aztán onnan Rád is átkerülhet a baci.

Alapvetően ettől még nem lesz bajod, de nem túl egészséges, mert egyszer aztán Rád szállhat egy olyan, ami éppen betegséget is terjeszt.

2011. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Akinek megárt egy légy által terjesztett baci, azzal már alapvetően baj van. Ha van egy normális immunrendszered, akkor semmi bajod nem lehet tőle. Belegondolni rossz, hogy miket visz egy ételre, de egy teszkó gazdaságos akárminél még mindig jobb..
2011. júl. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

ha valakire raszall egy legy,en mindig aztmondom hogy alegyek csak a dogre szallnak:))ez jo poen..bocsi..muszaly volt:D

na de!:Delmondom mert baj az,ha egy legy radszall!

hobbibol tartok egy edes kicsi Niko nevu nyuszikat..niko szereti a finom friss fuvecsket,es a szenat is kepzeld..:Dmeg meg jo sok mindent..na..es niko kicsi ketrece alljan van egy csodalatos...:kakigyujto! vagyis: amikor Niko ugy erzi hogy kakkantani kell,szepen odamegy a sarokba,es kakkant..ekkor a kaki lepottyan ebbe a kis tartalyba ami a ketrec aljahoz van fogva..csak hogy Niko vizet is iszik,igy aztan neha a sarokba megy,hogy lepisilje a kakiiiiit:P(tudni kell hogy a nyulkaki kicsi es szagtalan gumo,de a nyulpisi az valami irgalmatlanul budos..rozsda es penesz szag keveredese..es nagyon voros is a szine..)

na..es tegyuk fel hogy eltelik egy het, es en unom kicserelni,majd amikor elszanom magam es nekilatok,azt veszem eszre hogy egy csomooo edes kis legyecske massza Niko termeset..nagy elvezettel! azt a pisiben azott kakiiiit..kozben meg azt is megfigyeltem hogy mar kukacok vannak benne...ez egy forro meleg napon volt..miutan ezt elvegeztem letisztitottam magam satobbbbii..es ezutan a nyarikertbe mentem,ami 2 meterre van..es szinten vannak legyek a sok legycsapda ellenere..sajnos az van hogy ugyanazok a legyek amik par perce meg a kakiba maszkaltak,repdesnek az asztal koruul..

nah..most hogy gusztustalanabb legyek,kepzeld el amikor valaki egy mezok szarik,a legyek arra masznak,korbejarjak meg forgolodnak rajta,aztan raszallnak az elol hagyott kajara..meg a az ember kezere-labara..

nah..nekem ez eleg ok hogy utaljam oket es irtsam..

2011. júl. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
előző te akkora hello kitty-s szärság lehetsz hogy nem igaz
2011. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egész jó vicceket mesélnek.


Üdv,

A Legyek Ura

2011. júl. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 07-15 19:17

ezt csak te gondolod..es akai ennyi alapjan von le kovetkeztetest,az hulye..

2011. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

kakiiiii, satobbbbbiii

aki így magyaráz a való életben az egy kis elkényeztetett pitsa

2011. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

honnan a f@szbol veszed hogy en igy beszelek a valo eletben? egyszeruen igy fogalmaztam,igy volt kedvem..koss bele..ezen a honlapon ugy is mindenki mindenbe belekot..ha valaki kerdez,abba kotnek bele,ha valaki felel,akkor meg abba..

biztos lehetsz benne hogy en a valo eletben nem igy beszelek...

hulye f@sz..

2011. júl. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha a lábfejemre száll, nekem kellemes érzés, hogy a mászkálásával csiklandozza.
2020. nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!