Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi szükséges egy állatvédő...

Mi szükséges egy állatvédő csoport megalapításához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ne tévesszen meg a kategória nem kizárólag kutyákkal foglalkozunk.

Igazából valami olyasmire gondoltam, hogy a környéken élő rossz sorsú állatokon segítenénk. Van alaptőkénk, nem nagy, de azért jobb mint a semmi, és szám szerint 10 lelkes tagunk. Én évek óta foglalkozom kutyák tanításával, szocializációjával, de nem hivatásból.

Nem tudom, hogy mit és hogyan tehetnénk?

Illetve jó lenne valami név is. A Noé, vagy a Tetkós állatvédőknek is olyan jó kis neve van. Az eddigi legobb ötletünk a Tappancs, de ez sablonos, és gondolom már foglalt is :)


2011. júl. 18. 16:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Azóta áthelyezték az Egyébbe :) Szóval az első mondatot simán hagyjátok ki. És ide valóban jobban illik :)
2011. júl. 18. 18:09
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy milyen jogi formában szeretnél működni. Egyesület? Alapítvány? Az alapítvány előnye, hogy nyílt lehet, bárki csatlakozhat hozzá (pénz), és ha közhasznú a tevékenységed, akkor ugyan szigorúbbak a szabályok, de további előnyök is lehetnek.

Tehát először ne a néven gondolkozz, hanem a legmegfelelőbb jogi formán.

2011. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!