Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mekkora a veszprémi állatkert?

Mekkora a veszprémi állatkert?

Figyelt kérdés

Aki volt már tud segíteni bármiféle infóval ezzel kapcsolatban? Érdemes elmenni? Hány órás progi kb? nagy az állatkert? Azért a veszprémi mert itt vagyunk balcsin és az lenne közel de ha nem olyan jó akkor keresünk más progit.

köszi! :)


2011. júl. 26. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
4-5 óra ha mindent alaposan megnézel!
2011. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én még 4 éve voltam osztálykiránduláson, és nagyon nagyon jó volt. Legalább egy fél napos program volt. Sok a látnivaló :) És ne úgy képzeld el, mint a Budapesti-t..teljesen más. Olyan mintha egy erdőben lennél. Van olyan része, ahol szabadon vannak madarak és azokat is láthatod testközelből:) Itt is van vizes rész, majmos rész, tevék, kisállat simogató, mindenféle.

Nekem nagyon tetszett, szerintem érdemes oda menni.

2011. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Voltam ott, elég nagy, és van mellette Vadaspark is (egy jeggyel látogatható, és az állatkert hátsó részéről lehet oda bemenni).

Megközelítés: A Viadukt lábánál van a régi 8-as útról kell lemenni. (Busszal: Völgyhíd tér megálló)

[link]


Mindenképpen érdemes elmenni, mert vannak olyan állatok, amelyek Magyarországon csak itt találhatók meg.

2011. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érdemes elmenni, Mo. egyik legjobb állatkertje. A legjobb a Gulyadombon az Afrika Kifutó, együtt vannak kint zebrák, orrszarvúk, zsiráfok.
2011. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen érdemes elmenni, és jó pár órát el lehet tölteni, főképp ha szép az idő:-)
2011. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!