Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik háziállatok ragaszkodna...

Melyik háziállatok ragaszkodnak legjobban az emberhez a kutyákhoz hasonlóan?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy felfogja hogy a gazdája vagy és megszeret.
2011. júl. 29. 23:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ló, csacsi, disznó. De ezek az állatok nem rendelik magukat úgy az ember alá, mint a kutya, ezért csak a jó gazdát szeretik. Ezeknek az állatoknak először ki kell érdemelni a társaságát. Viszont ha ez megtörtént, akkor pl. a ló a csatában is végig az elesett gazdája mellett maradt. (Ez volt a különbség pl. az indiánok és a brit katonák lovai között. A briteké világgá szaladt, az indiánoké meg többnyire nem.)
2011. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem különleges példáim vannak:DD


Nyúl: hallgat a nevére,odajön,helyére megy stb.


Veréb: kiskoromban találtam egy kisverebet a földön hazavittem,felneveltem,megtanítottam repülni.Aztán amikor nagy lett akkor elengedtem.El is repült,de nem ment messzire,csak egy közeli fára.Aztán visszaszállt a vállamra és bement a kalitkájába.: )


Szerintem csak az számít hogy mennyit szeretgetjük az állatainkat.

2011. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
egy hörcsög tuti nem szeret?
2015. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!