Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá őket? Mennyibe...

Hogy vegyem rá őket? Mennyibe kerül? és ezeket tényleg maguktól csinálják vagy betanítják őket?

Figyelt kérdés

bocsi h 3 kérdést irtam egybe!


azt szeretném kérdezni hogy átlagosan mennyibe kerül egy kaméleon és egy akvárium hozzá?

és hogy szeretnék egy kaméleont de szüleim nem engedig mert van már tegerimalacom (és azt mondták hogyha eladom a tengerimalacot akkor lehet kaméleonom de nem szeretném eladni!!) :/

[link]

ezeket magától csinálja vagy valahogy be kell tanítani??


2011. aug. 5. 15:19
 1/8 A kérdező kommentje:

bocsi a hibákért! ja! és röviden:

mennyibe kerül egy kamélon? és a felszerelése?

a kaméleon magától változik át a videón?

és hogy vegyem rá a szüleimet hogy vegyenek egy kaméleont?

(tudom nem rövid de azért ki irom!)

ja és 11 éves lány vagyok!

2011. aug. 5. 15:21
 2/8 anonim ***** válasza:

Soha nem láttam még ilyen pink színűre váltani egy kaméleont, pedig láttam már néhányat.

Az elején nem könnyű beállítani a megfelelő környezetet, szerintem kezdő állattartóként nem tudnád őt gondozni. De ez csak az én véleményem:)

2011. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sisakos kaméleon+etető,itató,terrárium legolcsóbban 10-20.000 között van.Ezt tényleg maguktól csinálják,ez azért van,hogy a természetben ne vegye észre őket senki olyan könnyen.
2011. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok.Szerintem is igaz,várj még vele legalább 3-4 évet.De netről tanulj,és ha van idősebb ismerősöd,menj el hozzá,nézd hogyan tartja és kérdezősködj.
2011. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

hát lehet hogy nem tudnám eltartani! :D de ott van az állatboltos!! XD meg az internet!! XD de amikor a tengerimalacot kaptam nem tudtam (az első nap) gondozni de utána monda az állatboltos meg elolvastam pár cikket a neten és más nap már értettem hozzá!! XD

2011. aug. 5. 15:34
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnálom azt a tengerimalacot
2011. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szoktam nézni gyakran a netet! :D :) ;)
2011. aug. 5. 15:36
 8/8 A kérdező kommentje:
de a kaméleonért nem dobnám ki a malacomat!! :D
2011. aug. 5. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!