Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » M volt hamarabb a tyuk vagy a...

M volt hamarabb a tyuk vagy a tyuktojas?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 20:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de állítólag a legközelebbi rokona a Tyrannosaurus Rex.
2011. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 nistina ***** válasza:
A faszod volt előbb bameg.
2011. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Olyan hülye vagy mint 2 pár rendőrcsizma :DD Az utóbbinak
2011. aug. 7. 16:14
 4/22 anonim válasza:
A tyúkszem... Am meg a tyúk, mert az fejlődhetett kezdetleges szutyokból, de a tojásnak kellett már egy löket.
2011. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
0%
Magad adtad meg a választ . A "tyúk"-tojás tyúktól származik.
2011. aug. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Szerintem ez egy fokozatos fejlődés volt, és van időszak, amikor se a tojást nem neveznéd még feltétlenül tojásnak, se a tyúkot tyúknak, de már azok elődei voltak.
2011. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Egyszer hallottam vagy olvastam egy frappáns választ valahol, ha jól emlékszem valahogy így volt:

A tyúk születése egy körfolyamat része, így, mint egy kör nincs kezdete, tehát ha megmondod hol kezdődik a kör akkor megtudod, hogy mi volt előbb a tyúk vagy a tojás.

2011. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Bizonyították, és tényekkel támasztották alá, hogy a tyúk volt előbb. Logikus is, ha belegondolunk. Az evolúciónak köszönhetően találhatunk példát olyan állatokra, amik kezdetben emlősök vtak, majd madárrá alakultak, vagyis olyan állatokká, amik tojást tojnak. A tojás nem tudott kifejlődni semmiből, azt egy tyúknak kellett tojnia, de egy tyúk ki tudott fejlődni madárrá egy emlősből. Szerintem ha interneten rákeresel, és elolvasol magyarázatokat, végül is neked is logikus lesz, hogy a tyúk vt előbb, csak jó helyen kell keresgélni.:)
2011. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
annak a kva kokasnak meg kö túlni a tyukot hogy csibe is legyen a tojába és szaporodjanak tehát a kakast mki elfelejti? ... cöh
2011. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Tényleg vannak tények hogy a tyúk előbb lehetett mint a tojás

A tojásban ugyanis találtak egy OC17 nevű fehérjét ami csak a tyúkban található meg...

2011. aug. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!