Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Bolha van a lakásban! Mit...

Bolha van a lakásban! Mit tegyek? Nagyon vészes?

Figyelt kérdés
nincs állatom, csak egyik rokonom tart (talán bolhás)macskát, és jó párszor volt nállunk, és pár bolha csípésre lettem figyelmes magamon, egy bolhát találtam is a házban s kiirtottam, nagyon elszaporodhatnak? mit tegyek ellene?
2011. aug. 30. 18:20
 1/2 Gondola válasza:
Ahol egy van,lesz több is,sajnos.Egy állatboltban szívesen segítenek neked ebben..Meg szólj a rokonodnak,hogy a bolhákat irtani kellene,mert nem egészséges.
2011. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
többet nem jár fel hozzánk, amúgysem az én dolgom, az érdekel a legjobban, hogy a házamban ne legyen bolha, azt hiszem múlthéten került a szobámba, akkor vettem észre bolha csípést, állitolag 3 hetente kelnek. vetetek bolhaírtót apummal, de addigis mit csináljak, nem akarom, hogy holnap reggel még több csípéssel keljek, van 4 a karomon már.
2011. aug. 30. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!