Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi ölheti meg a tyúkokat?...

Mi ölheti meg a tyúkokat? Szinte csak a fejük "tűnt" el

Figyelt kérdés
Ma reggelre kettő tyúkunk fejét is megette valami, de testének többi részét nem bántotta, csak 1-2 helyen vannak kisebb harapásnyomok. De nem is a tyúkólban/udvarban találtuk meg, hanem az udvarunk más részén, ami messzebb van az óltól. Mi viheti el messzebb a tetemet? Viszonylag zárt területen élünk, többrészes udvarunk van, többször be vannak kerítve az állatok is. Kutyáink éjszakára be vannak zárva, ők nem bántanák, kóbor sem tud bejönni
2011. szept. 7. 18:52
1 2
 1/17 greeen ***** válasza:
10%
meg ne ijedj de szerintem a POMOGÁCSOK!!!
2011. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
patkány? menyét?
2011. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

a KÖSZÁLI SAS,letépi a tyúkok fejét és elrepül:D

na komolyan: éjszakára nem zárjátok be a tyúkokat?nézzétek meg vannak e rések az ólnál,ha nincsenek akkor nem tudom

2011. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nyest volt a 1000 százalék nálunk is volt ilyen
2011. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mindet bezártuk eddig, csak egy ólban lévők nehezen akartak beülni és nyitva maradt az ajtó...sose szoktuk így hagyni, most jól megszívtuk...
2011. szept. 7. 19:00
 6/17 A kérdező kommentje:

Mi az a pomogácsok? :D

Anya is a nyestre gyanakszik....hülye kis dögje...most már ide fog járni enni...de ezt megszívta, többé nem felelőtlenkedünk

2011. szept. 7. 19:02
 7/17 anonim ***** válasza:

Görény, nyest, esetleg egy nagyobb macska, bár nálam a szomszéd macska elvitt egy kiscsibét, aztán a tyúk kicsípte a szemét, és többet nem jött vissza... Esetleg róka. Egyébként nyestre, görényre, rókára és macskára is jellemző, hogy többet ölnek meg, mint amit megesznek, tehát bármelyik lehetett.


Menyét biztosan nem volt, az nem vadászik csirkére. =D

2011. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
chupacabras,tuti
2011. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

én is a chupacabrára gyanakodtam::D:D:D:D: de az kecskét eszik:D

na én többé ki nem megyek..:D

2011. szept. 7. 19:04
 10/17 anonim ***** válasza:
hülyeség, a chupacabra köztudottan a vérüket szívja ki, és nem a fejüket eszi meg. Ezt mindenki tudja.
2011. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!