Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Na, ehhez mit szóltok?

Na, ehhez mit szóltok?

2011. szept. 16. 18:21
 1/6 x) ***** válasza:
100%
"Minél több emberrel találkozom, annál jobban szeretem a kutyámat."
2011. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Mit szóljunk? Jó nagy marha az ilyen! Miért nem a lovának adta? Vagy egy bikának?
2011. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

42 éves anyukám, aki állatbarát és volt már 3 kutyája is múlthéten vett magának sört. Épp bontotta ki és töltötte pohárba, közben megkérdezte tőlem, hogy adhat e a kutyámnak is. Én nevettem, de ő csak kérdően nézett rám. Mondom: "Vicceltél,ugye?". Erre ő: "nem vicceltem, miért?".


-.-" 42 éves fejjel, túl 3 kutyatartáson hogy kérdezhet ekkora balgaságot? Szerintem már egy kisiskolás is tudja, hogy állatok+alkohol rossz párosítás...


Az én kutyám ráadásul különösen érzékeny gyomrú/szervezetű...stb

Mielőtt idehoztam, mindenkinek (fogyatékosok módjára) elmagyaráztam, cukorérzékeny a kutya, édességet nem lehet neki adni, mert belehal.

Anyám első kérdése mikor hazaértem az új jövevénnyel: Kaphat egy kis tejszínhabot? No comment. Van, aki "gyárilag" hülye.

2011. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"-.-" 42 éves fejjel, túl 3 kutyatartáson hogy kérdezhet ekkora balgaságot? Szerintem már egy kisiskolás is tudja, hogy állatok+alkohol rossz párosítás... "


Állatorvosi gyakorlatban használtak már jó minőségű vörösbort daganatos kutyánál. Sikeresen :)

2011. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, erről egyébként még nem hallottam.


De nem is úgy értettem, hogy orvosi javaslatra, betegség kezelésénél. Hanem úgy általánosságban. Az állatokra rosszul hat az alkohol. Szomszéd néninek a kutyája megerjedt gyümölcsöt eszegetett, kitámolygott az útra és elütötte az autó. Ilyenekről beszélek. Lehet 50-ből 25 kutyának semmi baja sincs nagy mennyiségű alkoholtól sem, de nem tudhatjuk előre, hogy a mi kutyánk melyik 25 kutya közé esik. Érted. Ezért alapvetően nem adunk alkoholt háziállatoknak. Sem hörcsögnek, sem macskának, sem kutyának.

2011. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak kötözködni akartam, na :D
2011. szept. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!