Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Gyorsvonaton kell fizetnem...

Gyorsvonaton kell fizetnem valamit, ha kisállatszállítót viszek magammal?

Figyelt kérdés
Sporttáskában lesz, de nem akarom behúzni a cipzárt, hiszen kell nekik a levegő (csincsilla és hörcsög). Ha észreveszi a kalauz, szólni fog?
2011. szept. 19. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sporttáskában lesznek az állatok? Vagy a táskába akarod beletenni a hordozót?


Simán felviheted hordozóban (műanyag, szökésbiztos boxban) nem kell fizetni érte, teljesen felesleges sporttáskával "álcázni":). Csak Inter Cityre és az I.o-ra nem vihetsz állatot.

Szinte minden héten utazok a görimmel és még soha senki nem szólt érte.

2011. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A táskában lesz a hordozó! :)


Valamibe muszáj tennem, mert külön dobozokban utaztatom őket és nincs annyi kezem. :)

2011. szept. 19. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
tudtommal nem kell fizetni érte
2011. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell érte fizetni, ha belefér és be is rakod a hordozóba, így rágcsálóféléket, madarat és macskát is ingyen vihetsz fel, személy és gyorsvonat másodosztályára.


Készülj fel, hogy ha idős néni mellé ülsz vele, akkor végig kárálni fog. Én egyszer utaztam egy deguval, a másik oldalon lévő négyes ülés egyikén egy néni foglalt helyet, bő egy órát hallgattam, hogy a milyen vagyok már, hogy patkányt (!) utaztatok. Nem hitte el, hogy nem patkány, és ő ült később arra a környékre, ha annyira zavarta, miért nem keresett másik helyet? Persze próbáltam jó pofát vágni, de már nagyon tele volt a papucsoma végére. Bocs az off-ért.

2011. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uhh, én biztos beszólogattam volna neki a helyedben... Nem vagyok ilyen típus, de azért van egy határ...
2011. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem az állatkereskedésben(!) szólt be egy kedves vevő, mikor hallotta, hogy az eladóval a csincsilláról beszélgetünk, hogy pfuuuuuuuuj, nekem aztán nem kéne patkány!! Hát én úgy megdöbbentem, hogy hogyan nézheti valaki patkánynak, hogy a lehető legbunkóbb hangnemben szóltam vissza neki: Az nem patkány, hanem csincsilla!! Csak nézett, gyorsan el is hallgatott. :D
2011. szept. 20. 23:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!