Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a patkány és...

Mi a különbség a patkány és az egér között, honnan lehet felismerni, ha kicsi még, hogy az egér vagy patkány?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 18:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%

A válasz megírásának időpontja: ma 21:56


Én pedig azt nem tudom, hogy te hol lakhatsz. Én 19 évig éltem ugyanott úgy, hogy még csak a környéken sem láttam patkányt.

A szomszédban volt néha egér, de patkánnyal még nem találkoztam.

2011. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11%
az ember mellett ott van a patkány, még ,hogy nálatok nincsen?? ez pajti kész röhej, ti nagyon szegények lehettek, ha még az egér sem megy be hozzátok!!!még a luxus villákban is ott van !!!
2011. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

hogy idézzem magam: nálunk nem jönnek a csatornából patkányok

azaz, nem látom őket. azaz, attól még tuti vannak, de én nem látom. részletezzem még vagy sikerült megérteni?

sajnos 4-5 évig társasházban laktunk, oda a harmadikra feljött egy egér a szellőzőn, de ennyi. azért a tiszta helyeken meg a villákon nem jellemző a dög, meg a patkány, ne röhögtessetek. bezzeg a multkor a naplóban volt egy riport, valami putrisoron forgattam ahol a döglött macskától kezdve a patkányig minden volt, a gyerek meg ott mászott mellette a sárban. azért ha valaki olyan környezetben él nem fognak patkányok rohangálni az asztalod alatt. meg egerek sem. régen a garázsunkban cickányok voltak amig a macska meg nem ette, a tüzifával érkeztek. de patkányok még öreganyámnál sem. ki hol nő fel, ki mit látott élete során...

2011. okt. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
azért megnézném kik lakják azt a luxusvillát ahol egerek járnak. jó környék lehet valahol borsod megyében... érdekes nálunk hangya sincs, pedig az is simán be tudna jönni
2011. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
33%
aki patkányt írt, azt én is szívesen írtanám.:)) csókoltatom, hogy az ember is csak kisebbet tud ölni, bezzeg ha rátok mozdulna egy birkozó könyörögnétek, de a patkány még azt sem bír. Az ember nagyobb mocsok, mint bármelyik állat. Jól jönne egy kis világvége.
2017. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
59%
A patkány farka pikkely szerűen fedett, az egéré szőrös. Azért írtják mindenhol a világon, mert nagyon durván szapora, exponenciálisan nő a számuk anélkül, csapatban veszélyesek és az élősködői súlyos betegségeket terjesztenek (pl. pestis). Nem az egy szem otthon tartott példánnyal van baj. Az aranyos.
2017. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egér kicsi még kifejlett formában is, de a patkány jóval nagyobb hosszukásabb a pofája. Amúgy meg nem jó kedvükből írtják őket, hanem mert konkrétan mindenféle betegséget terjesztenek. Nem tudom mond e valamit az a szó, hogy pestis, mert azt is a patkányok terjesztették el. Gondoljatok bele, hogy a csatornából másznak elő, kb az emberek székletéban járkálnak meg az utca mocskában. Nem túl higiénikus szerintem.. Nem kell itt az állatvédő duma viszont a házi patkányok azok egész más kategória az nem terjeszt betegsegeket szoval siman lehet otthon is tartani.
2018. aug. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!