Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mien állatos melókat ismertek?

Mien állatos melókat ismertek?

Figyelt kérdés
Szóval valami állatos munkát szeretnék mert bolondulok a lovakért és a kutyákért! Ja elég fiatalka vagyok!!!
2011. okt. 5. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Gimnáziumi tanár.
2011. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
90%

Állatkerti dolgozó.

Vagy népszámláló :)

2011. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

zoológus, etológus, állatgondozó, állatidomár, állatorvos


hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2011. okt. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
kutyakiképző és ami én akarok lenni::: KUTYAPSZICHOLÓGUS!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
87%
Ugye csak viccből írtál mient a milyen helyett?:)
2011. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ha valami egyetemit akarsz, mezőgazdasági mérnök, állattenyésztő mérnök, természetvédelmi mérnök, állatorvos


okj-s képzések vannak, van valami állatgondozói ami állatkertekhez kell, de azok nem indulnak (szegeden volt asszem), mert nincs rájuk szükség, van elég az országban.


8 általánossal meg elmehetsz bármilyen állattelepre gondozónak, libagondozó, sertésgondozó, ilyesmik.


ha etológus akarsz lenni vagy valami komolyabb, ahhoz a fent emlitett szakok szükségesek, vagy biológus, nézz utána, szinte minden állatos témának a mezőgazdasági, állattenyésztő az alapja, ennek a szakirányai a társ- és hobbiállat tenyésztő, lótenyésztő, stb. interneten megtalálsz minden szükséges információt... (google)

2011. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
kutyapszichológushoz pedig állatorvosi egyetem elvégzése
2011. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
óvónő, tanító olyan mind aki téged is tanít!XD kedves ez nagyon aranyos tőled,de az állatokkal nagyon nehéz és felelősség teljes dolgozni , lóval mező gazdaságban lehet ténykedni az is nagyon nehéz munka!!
2011. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

óvónő

majd terelgeted a birkákat

2011. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lovásznak meg bármilyen cigot felvesznek. kezdj el lovagolni és akkor lehetsz oktató. sok drága tanfolyamot is elvégezhetsz majd, mondjuk egyetem mellett, nálunk így megy
2011. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!