Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat túrja a kertünket?

Milyen állat túrja a kertünket?

Figyelt kérdés
Nem vakond, az biztos, vmilyen bogár. Hüvelykujjnyi lyuk, ferdén lefelé a földbe. Lóbogárra gondoltam, de az lassabb sztem, ez meg gyorsnak tűnik, bár még nem láttam. Ellenszer, ami nem vegyszer?
2009. ápr. 30. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lótetű. Mi nem tudtuk kiirtani, de aztán a szomszéd tacsija egyszer átszabadult, kiásta és megette.
2009. ápr. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lótetű lesz,és hidd el elég gyors is tud lenni....
2009. ápr. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Fűben gyakori a tücsök, ha beleöntesz egy flakon vizet akkor kijön a lyukból. Jó szórakozást!
2009. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tényleg azóta van mióta nincs kutyánk. :-((

Ma akkora gödröt csinált, hogy belefér az öklöm. Beledugtam a slagot a lyukba, engedtem a vizet, de onnan nem jött ki "senki"! Egyre több lyuk van:-(( Vegyek vmi vegyszert? Legfeljebb a veteményesre nem szórok.

2009. ápr. 30. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezeket kiirtani nem lehet.Nekünk volt veteményesünk,ez a dög,mindig kitúrta.Mi a lyukba vizet engedtünk,mérget szórtunk,de csak egyre többen és többen lettek.Én a földre nem mertem lépni olyan ijesztőek voltak,anyum bezzeg kapával irtotta őket.Fujj,még a hideg is kiráz:S
2009. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak?? Legyen megint kutyánk? De az a sok kutyakaki!!!! Azt hallottam a kávézacc jó ellene. Ma beszórtam a lyukakat, ha használ beszámolok. De sztem akkor máshol fog felfúrni. Már én is rosszul vagyok!:-(((
2009. ápr. 30. 21:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem lóbogár, hanem tücsök. Jó nagyok, feketék és ciripelnek. Ma megláttam amikor kibújt a lyukból. Legalább nem lóbogár:-))
2009. máj. 4. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet , hogy kabóca
2010. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!