Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem eszik a nyulam mi baja lehet?

Nem eszik a nyulam mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Szombat este hoztam haza, és előtte együttvolt még az anyával és a tesóival, de evett már... szombat este evett is, adtam neki szénát is alpesit, vize is van kapott tálba árpát és zabot is, meg adtam neki fonasztott lucernát karalábét répát és uborkát is, de hozzá sem nyúlt... mitcsináljak vele? első nyulam
2011. okt. 11. 15:50
1 2
 1/14 greeen ***** válasza:
zenélj neki!attól eszik!Vagy énekelj valamit!
2011. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Szerintem túl hosszúak a fogai, az lehet a gond.

A nyulaknak nagyon gyorsan nől a foguk, ezért kell állandóan rágcsálniuk. Ha túl hosszú a foguk akkor nem tudnak már rendesen enni.

Harapófogóval csípjél le az első fogaiból (tanultuk bioszból, hogy ezt kell tenni).

2011. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
KARALÁBÉT MOST AZONNAL VEDD KI, MERT FELPUFFASZTJA ÉS ELPUSZTUL!!
2011. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem éhes.
2011. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

K betűs cuccokat nem ehet a nyúl. Karalábét tényleg vedd ki.

Az enyém az almát imádja egy egészet beszokott vágni egy nap, pl az enyém nem szereti sem a répát sem a salátát, semmi olyan nyulasat. :) A barackot imádja még, de abból keveset kap, mert meghajtja. Szereti még a petrezselymet is. Van neki bent széna, de már 6 éve van velem, egy szálat nem rágott el :D Nem szereti. Én nyuszitápot veszek neki, abból sem mindet szereti. Nemtudom lehet csak az én nyulam ilyen retardált meg finnyás. De próbáld meg, hátha a tied sem az átlag nyulak ízlésével rendelkezik. :)

2011. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, h én nem szoktam vágni a fogát, veszek neki fogkoptatót nagyon szépen elvan vele, egyszer sem volt még gond a fogával. Javaslom.
2011. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
[link] el mert hasznos lehet.Még kicsi csak 3 hónapos korától ehet zöldséget és gyümölcsöt.Addig:széna, táp, gyógynövények, fakéreg, fű.Ennyi.
2011. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi, a karalábét kivettem, csak hélyat tettem be neki egy 3*3 cm es darabot, télleg lehet picit felvan fújódva.... azon misegíthet?
2011. okt. 11. 20:45
 9/14 anonim válasza:
Azon sajnos semmi ugyanis nem tud távozni a beleiből a levegő... :/ Mindenképpen vidd holnap állatorvoshoz!
2011. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 greeen ***** válasza:
esetleg ha vidéken laksz hívj metőhelikoptert!
2011. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!