Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a legcukibb allat a...

Melyik a legcukibb allat a vilagon?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 08:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
pagarus, cuanensis
2009. máj. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Kiscica és csillagorrú vakond :)
2009. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
A kölyökkutyák, fajtára, nemre, színre való tekintet nélkül :)
2009. máj. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
cica,kutya,görény
2009. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

A Panada Medves - egyszer láttam egy ismeretterjesztő filmte, amelyben az anyaállat ülő helyzetében a karjába vette a kicsinyét, és úgy babusgatta - felső testét de-oda mozgatta -, mint ahogyan a gyerekek szoktak játszani a babáikkal,. játék-állatokkal. Esküszöm, megható volt! A látványhoz tartozik még, hogy a Pandának a a kölykéhez mért testarányai sokszorosai annak, mint amennyi egy újszülötté és azz emberé.

Aranyos teremtmény még az elefánt is. Ha előről. hátulról, alulról vagy felülről nézem, teljesen szimmetrikus csak a leginkább látott profiljaiból oldalról nem. Az állatvilág királya ugyan az oroszlán (Nem tudom, hogy ez a tündérmesékből ered vagy valami tudományos megállapítás), de az Eli is lehetne az, hiszen a tápláléklánc egyik ágának csúcsán áll. Az állatvilágban nincs természetes ellensége - kivétel persze van, amikor a nagymacskák negtámadják -, tehát nincs olyan állat, amelyik genetikusan az Ő elpusztítására lenne kódolva.

És természetesen nem merek vitába szállni a kiskutyákat megnevező kedves olvasóval sem, bár számomra létezik nem szép fajtájú kiskutya is.

2009. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig én: Akadnak gépelési hibák. pl. Panda MEDVE
2009. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
SÜNI ÉS MACI. ezen kívül a kutya :))
2009. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a cicák és a nyuszik :)
2009. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Vakond, mókus.
2009. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A legcukibb az én cicuskám :))

Egyébként a maga módján minden állat tökéletes, mindegyik tud olyasmit, amit az ember nem.

Elsősörban az emlős állatokat szeretem, és a panda nekem is nagy kedvencem, nagyon édes pofi:)) én is láttam azt a filmet, vagy egy másikat, amelyik szintén egy anyamackóról szólt, és a kicsinyét babusgatta. Tündéri volt :)

2009. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!