Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Honnan érdemes Magyarországon...

Honnan érdemes Magyarországon haflingi lovat venni, választási csikót? Nagyméretű kéne tereplovaglásra 80 kg-os felnőttnek, biztos járású.

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 18:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%

Nézz körül a www.paci.hu-n és a www.lovasok.hu-n. Vn fenn egy csomó hirdetés. :)

Meg lehet kérdezni, hogy miért pont a hafit választottad? Aranyos pacik, de voltam kinn hafisokkal lovazni és néha kicsit rossz volt, hogy kis méretük miatt viszonylag lassúak, mindig be kellett várni őket :))))


Jaina

2009. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
2009. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért ezt a fajtát választottam, mert dimbes-dombos helyen élünk, és ők ha jól tudom igazi hegyilovak. Nem utolsó sorban pedig nagyon tetszik a küllemük, híresen sokáig élnek és ellenállóak. Nem igényelnek mindennapos mozgatást és különleges gondoskodást, mint a nagyok.
2009. máj. 4. 10:18
 4/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok de a huculon még nem gondolkodtál el? Ha származi lappal, tehát fajtatisztán szeretnéd, Magyarországon nem nehéz beszerezni, több ménes is van.
2009. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

* származási lappal


+ info róluk: [link]

2009. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen gondolkodtam, méghozzá nem is keveset! A g-portálos hucul oldalt is százszor láttam már:) Nem volt könnyű dönteni, pláne hogy a hucul mégiscsak őseink paripáinak a testvére. Viszont nem nő meg olyan nagyra mint a hafi, és hülyén néznék ki rajta a 86 kilómmal lelógó lábakkal.:(( Sajnos..
2009. máj. 6. 19:38
 7/20 anonim válasza:
szerintem próbáld meg Kaposváron Rajz Katinénit...a lovasakadémiánál edző... :P jó haflingi lovai vannak. lovagoltam nála.
2009. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én haflingin lovagolok és mindig terepre megyünk.A méretükhöz képest igen is elég gyorsan tudnak vágtázni.Legalábbis az én lovam(nem saját).Könnyen kezelhető fajta mondjuk akin én lovagolok terepre feszítőzablával megyünk és néha kiakasztja a láncot.De nagyon jó hátaslovak igáslónak is nagyon jók.
2009. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen, igaz hogy igazi hegyi lovak,csodálatos teremtmények,ragaszkodoak.szerintem terepre tökéletes,de shagya arab és kisbéri is nagyszerü állat;)
2009. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

És kb mennyit utaznál ezért lóért?

ugy gondolom hogy kb hány kilométer


elözö voltam.

2009. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!