Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az (haszon)...

Szerintetek az (haszon) állatok tudják, hogy mi vár rájuk végül?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem, nem tudják
2011. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: közvetlenül mielőtt megölnék őket, megérzik?
2011. okt. 25. 17:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyes állatok, mint például a lovak, akik életük addigi részében az emberrel együtt éltek, kommunikáltak vele (mert hiszen a lóval való munkához némi kommunikáció elengedhetetlen), ők gyakran igen.


De ezen nincs semmi meglepő. Hadd említsem meg a Clever Hans nevű lovat, aki látszólag bonyolult matematikai feladványokat fejtett meg, ám a választ valójában a közönség apró, önkéntelen metakommunikációs jelzéseiből találta ki. Ennek megfelelően, az ember szándékára is rájöhet egy, az emberrel korábban együtt élő, dolgozó ló.

2011. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Szerintem a disznók mindenképpen, legalábbis, mikor eljön a napja. Nagyon okosak.

És volt egyszer egy kakasunk is, aki nagyon okos volt, hallgatott a nevére, de neki nem volt oka félni, végelgyengülésben múlt ki szegény.

2011. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szia!


Azt hallottam régebben, hogy a kecske megérzi, ha le akarják vágni.

2011. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2011. okt. 25. 18:05
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A videón szereplő tehén nem biztos, hogy tudja, mi fog történni. Viszont ha próbáltál már ilyen állatokat (pl. szarvasmarha, ló) sötét vagy szűk helyre betessékelni, akkor tudhatod, hogy ezt nem szívesen teszik. Láttam már lovat, aki hanyatt vágta magát, amikor fel akarták vezetni a szállítóra.
2011. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el megérzik! Én sertéseket tartok, előtte nap mint viszik a vágóhídra, nem kapnak enni, tudják hogy szörnyű dolog fog következni, reggel nagyon nyugtalanok! Mikor fennt vannak a szállítókocsin, elköszönök tőlük és bocsánatukat kérem, van hogy hangosan van hogy némán! Belül elfog a sírás! De sajnos életük árán tartom el magam és családom, kicsit rosz érzés talán nem is hiszitek el, de így van!
2011. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

azt tudta, hogy veszélyben van, de azt biztosan nem, hogy áramot vezetnek belé, aztán meg leszúrják..

Minden esetre, megkönnyeztem a videón. De te miért nézel ilyeneket???:O


23N

2011. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy kérdező linkelt be egy lovas vidit, a youtube-ról, és onnan ez a vidi is, onnan jutottam hozzá.
2011. okt. 25. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!