Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a legkisebb minimalac?

Melyik a legkisebb minimalac?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokféle fajtája van, nézegettem is képeket, de nekem mind túl nagynak tűnt. Létezik olyan, amelyik felnőttkorában sem lesz nagyobb egy normál sertés választás előtti malacánál? (6-8-10 kg)
2011. nov. 4. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. A legkisebb malacféle, az amerikai minimalac is 25-30 kilós (amúgy tudtommal csak ez minimalac, a többi törpemalac elnevezéssel fut). Aki ennél kisebbet állít, az hazudik, és sok pénzért akar neked olyan malacot eladni, ami aztán lesz vagy 60 kilós, merthogy azok általában csüngőhasúak, mivel azok kicsinek sokkal aranyosabbak, mint a minimalacok, könnyebben elhiszik a népek, hogy aprók maradnak.
2011. nov. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

De létezik, csak nálunk nem kapható. Tudtommal ezene az egy helyen lehet hozzájuk jutni, de áruk elég borsos, 1.000.000 forint körüli fontösszeg.

[link]

2012. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!