Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Harap/csíp a hernyó?

Harap/csíp a hernyó?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés de harapnak vagy csípnek a hernyók?
2009. máj. 7. 20:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Harap LOL... ezen nagyot szakadtam :)))) na bocsi

szóval harapni biztos nem. És én még csípós hernyóval sem találkoztam.

2009. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Jóólwanna.x'D

Mikor elküldtem a kérdést akk énis szakadtam egy darabig.x'D Bocsi reggel 4kor keltem és már fáradt vagyok és azért irtam így!

2009. máj. 7. 20:45
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Harapni harap.

Ha mást nem akkor levelet biztos .

2009. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom, de némelyiknek van mérges tüskéje, azzal szúrni tud:) illetve öö vannak olyan hernyók amik köpködni tudnak de ez egészen más téma;)) :D
2009. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Van harapós hernyó.:)) A Discovery-n láttam a Piszkos munkákban egy részt, ahol ilyeneket gyűjtögettek. Sajnos csak angolul találtam meg, de itt a link:


http://www.youtube.com/watch?v=FX8DQ436F4g

2009. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Németeknél több helyen láttam már hogy ki volt írva hogy tilos a fü vagy bokrok közé menni mert tele van hernyokkal amik erös alergiás reakciót váltanak ki. Pl a bajoroknál autópálya melletti pihenök füves területe le volt kerítve és ez a hernyo veszély tábla kirakva. Szóval biztos hogy van több olyan ami alergiás reakciót vált ki, ami akár fulladásos is lehet.
2009. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A hernyó harap? Nem is tudom. Némelyik óriási példánynak elég tisztességes méretű feje van, jókora szájjal. Ha ráhozod a frászt, talán késztetést érez, hogy megvédje magát valahogy.

Az biztos, hogy a szitakötő nagyot harap, mert anyut megtámadta egy régebben, még kislány korában.

2009. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A levelet. És van ilyen nagy zöld, pöttyökkel, 8cm x 2cm, az ha rádeseik, hozzád ér, akkor csúnya vörös kiütés lesz a bőrödön.
2009. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

[link]



Ez a fajta hernyó csíp, meglehet fogni?

2009. máj. 8. 18:56
 10/18 anonim ***** válasza:

Miért akarod fogdosni? :D


Remélem, nem akarod bántani! Akármilyen rút kis dög is szegényke, ami fáj, az fáj, és állatkínzás, még ha nem is hallod a sírását.

2009. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!