Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen vicces vagy nem mindenn...

Milyen vicces vagy nem mindennapi dolgokat szokott művelni a háziállatod?

Figyelt kérdés
pl. nekem az egyik macskám zsírszalonnát eszik :S Imádja! a másik kiszopja a mogyorós csokiból a csokit...chipset eszik, ugrál a fejemen éjszaka, támadja a kutyákat.
2011. nov. 11. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én Westiem minden nap bemegy a fürdőbe,a fejével kinyitja a mosógép ajtót, belenéz és megy tovább a dolgára:)

Kedvence a paprika,paradicsom és az alma:)

Úgy alszik el, hogy a takarót rágcsálja:)

2011. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az èn cicàm felugrik a kilincsre kinyissa az ajtót, a csapbòl iszik, a hûtô tetejèn alszik. Van egy plüs féleségü kutyusom és mikor mozsdik a macskàm akkor ôt is elkezdi mozsdatni, meg fogja a legyeket. Jah ès szereti a csokit, savanyu uborkàt, befôttes paradicsom héjàt. Egész nap kèpes aludni, èjszaka meg elkezd szaladgálni meg ugràlni mint egy ôrült, jàtszàsból.
2011. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz hosszú életű a cicus, ha chipssel, csokival és disznóhússal eteted... Gyakorlatilag pont azokat adod neki, amit a legkevésbé kéne...


Ez van, lehurroghatsz, de ne csodálkozz pár hét/hónap múlva, hogy kimúltak.

2011. nov. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy dobja fel a tappancsot! Az elôzô cicàm 11èvesen ment el ès èn is igy etettem, persze nem minden nap!
2011. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Látod utolsó, könnyen meglehet, hogy ilyen szemetek nélkül 15-20 évig is élt volna...


De mindegy, mindenki a saját állatáért felelős.

2011. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én hörcsögeimmel egyszer történt egy olyan eset, hogy az anyahöri a csőrendszerben szoptatta a 8 picijét, aztán az anyahöri elé tartottam a frissen főtt tojást és az összes höri csődöstől zuhant le anyástól együtt rá a tojásra a földszintre, majd mindegyik csakúgy tömte teli a pofazacskóját két pofira! :)) Totálisan megrohamozták.


Régebben volt egy olyan eset, hogy hörcsögöm elkapta a legyet, kettéharapta és kiköpte.


Volt olyan eset is, hogy höri kivette valakinek a zsebéből a cigit. :) Biztos rá akart gyújtani.


És még sorolhatnám...

2011. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ritkán adok neki..de volt olyan is hogy ellopta szalonnasütéskor a zsírszalonnát...lehet hogy paraszt:D imádja...így néha kap...
2011. nov. 11. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én perzs kölyköm bekaksizik az alomba, majd kiszedi a kakit, meggyúrja kör alaúra majd végigjátsza vele a lakást... :)
2011. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem a macskám szereti a salátákat ha leteszünk az asztalra egy uborkával teli tálat és kimegyünk azonnal lecsap rá és mintha egy egér lenne pofozgatja és eljátszik vele órákon keresztül a lakásban ( persze csak ha nem vesszük el tőle ) .
2015. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!