Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzem meg a szüleimet,...

Hogyan győzem meg a szüleimet, mert szeretnék egy madárpókot?

Figyelt kérdés

anya undorodik tőle,

fél tőle meg hasonlók.


2011. nov. 12. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Ezt ne vedd félvállról.

Én egyszerűen rettegek a pókoktól. Húgom egyszer beállított egy madárpókkal.. Én nem tudtam róla, tehát simán bementem a szobájába, mert kerestem az egyik ruhámat, amit kölcsönkért. Erre ott vigyorgott rám az a g*ci pók...

Na innentől nem emlékszem semmire, mert elájultam, a fejemet bevertem a radiátorba. A fejem betört, agyrázkódásom lett, ráadásól azóta pánikbeteg vagyok.

2011. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2011. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
14:46 XXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDD ez komoly?
2011. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én azon az elven vagyok(én is most akarok madárpókot venni de anyám 100% nem engedné)hogy beremdezem titokban a terráriumot megveszem a pókot és elrejtem karácsonyig aztán megmutatom anyámnak hogy MEGLEPETÉS!!!
2011. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem se engedte de mevettem az engedélye nélkül megmutattam neki és azóta kibékült vele.
2012. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet az eldugdosás mert a fater nem fog félni tőle és eltapossa.Ha meg elszabadul akkor meg mit csinálsz ha meglátja a fater annyi neki sőt még nagyobb galiba is lehet belőle ha kihívja valami szervezetet te meg nem vagy otthon stb. élethelyzetek.
2012. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem elég neked a pók a lakásban .Kaszáspók stb.Végtére is azt is lehet bámulni.
2012. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azok nem vedlenek látványosan az apám meg nem tappossa el de anya a seprüvel agyonveri
2012. máj. 8. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!