Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Meddig él egy poloska, ha nem...

Meddig él egy poloska, ha nem jut táplálékhoz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A rovarok akár egy évig is tudnak koplalni, ha nem száradnak ki, vagy le nem jár közben az idejük.
2011. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jaja, minimum fél évet kihúz.
2011. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Míg el nem jön a tél. Nyisd ki az ablakot és 2 héten belül nem lesz poloska.
2011. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy télen elbújnak a lakásban. Nekem a télikertben van, ott nem szoktunk tartózkodni, ezért gondoltam rá, hogy kiéheztetem és majdcsak elpusztul. De az érkezett válaszok alapján, erre nincs időm...
2011. dec. 15. 08:07
 5/7 anonim válasza:

az ágyi poloskát - saját tapasztalat - máshogy nem lehet kiírtani, csak ha írtót hívsz. az ilyen sprayk szinte semmit se érnek, írtáskor többszörös mennyiségű mérget használnak, és van, h elsőre az se elég.

hihetetlen helyeken el tudnak bújni. esetleg tényleg ki lehet éheztetni őket, de az nagyon sokáig tart, de pl le lehet cserélni az ágyat, vagy másik szobába költözni egy időre és a lehetséges utakat méreggel "elállni"... de én azt mondanám, inkább az írtás.

2011. dec. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem derült ki, mezei poloska vagy ágyi poloska a kérdés tárgya. Az ágyi poloska szobahőmérsékleten kb 3 hónapig marad életben, vérszívás nélkül.
2013. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha az ágyi poloska ágyban tartózkodik, akkor ez mezei, mert mint említettem, a télikertben "tenyésztem" őket.:)
2013. márc. 20. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!