Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi katicabogár...

Miért van ennyi katicabogár nálunk? Hogyan tudnám kiírtani?

Figyelt kérdés
Családi házban lakunk.Az utóbbi pár hétben rengeteg katicabogár jelent meg a lakásban,egész este azokat "vadászom".Már rosszul vagyok tőlük:(Másfél éves gyerekem örül ugyan neki,de totál elleptek bennünket:(.Hogy tudom kiírtani?

2011. dec. 15. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
lángszóróval
2011. dec. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Harlekin katicák? Ilyenek?

[link]


Porszívó és Bio Kill

2011. dec. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]

nem biztos, hogy jó módszer, de mákszemeket szórj ki, rá sütőport. A hangyák legalább is felpuffadnak tőle és megdöglenek

2011. dec. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A totál elleptek nem tudom mit jelent. Nálunk is sok van, de még nem lépték át azt a határt, hogy szereket vessek be ellenük. Egyenlőre egyesével fogom meg őket és teszem ki a házból


Ami nálunk érdekes azok a legye. Még mindig van belőlük, pedig a korábbi években a hideg idő beköszöntével eltűntek. Nem tudom idén mi történt a bogárvilágban...

2011. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány pettyük van? Ha szimmetrikusan 3,5-3,5 mindkét szárnyfedőn (összesen 7), akkor inkább ne írtsd őket, csak valahogy próbáljátok távol tartani őket.

Ha nem hétpettyes katicák, akkor írtsd nyugodtan...porszívó a legjobb.

2011. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

A katicabogár hasznos állat.Én nem irtanám ki.Összesedném egy cipős dobozba,és kivinném őket.Ott ahideg miatt újra "elalszanak majd"

Egyébként azért leptek el,mert tavaszias idő van,és "felébredtek" engem a méhecskék leptek így el.Az ablakomon annyi méhecske volt,hogy ki nézni sem lehetett rajta.

2011. dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen ilyenek,mint a linkben.

Alapjáraton imádom az állatokat(mindenfélét),de a ami sok az sok:)

Napi szinten 15-20 -at vadászok le+ amik alszanak,meg a döglöttek!A kislányom ha talál egyet nagy vigyorogva hozza,hogy "kati,kati".

Most voltam egy bioboltba ott is a biokill-t adták.

2011. dec. 15. 10:33
 8/14 A kérdező kommentje:

Aki lepontozta a második válaszolómat,annak üzenném,hogy senki nem hívta ide!!!

Nagyon köszönöm Neked is a választ kedves 2.!!!!

2011. dec. 15. 10:43
 9/14 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, biztosan zöldekhez tartozik. No vannak olyan zöldek, akik lefújják a bundás embereket, de amikor az ember megkérdezi, hogy miért jó minőségi cipőben járkál, miért nem gumicsizmában, akkor kiakad és ott hagy :-)
2011. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tévedtem, nem a zöldekkel állunk szemben: Feltettem kérdésnek is egyéb kategóriában:


Azt vettem észre, hogy abban a pillanatban ahogy válaszolok, már le is pontozódott, azaz úgy jelenik meg a válaszom. Üzenem a moderátornak, hogy hagyjon békén. Meddig fog még szórakozni velem?

2011. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!