Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nem jó neki semmilyen...

Miért nem jó neki semmilyen állat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék valamilyen állatot! Sajnos bérházban lakunk, a nővéremnek kisgyerekei vannak! Anya azt mondta ha elköltöznek lehet állatom, a saját költségemen! Ez nem is lenne nehéz hisz 22 vagyok. De mikor megemlítettem hogy papagájt szeretnék azt mondta azt nem lehet, mert száll a tolla, büdös stb..., áttértem egy kiscicára mikor már beleéltem magam azt mondta az büdös koszos, széthordja a pisit a lábán, legyen inkább kutyám! Ki is néztem magamnak egy kis testű fajtát a westiet, és most mire lassan eljön az idő hogy jöhetne, erre azt is ellenzi, mert mi lesz ha dolgozni fogok, ki törődik vele!

Remélem érthető a lényeg! Milyen állatom lehet még amivel törődhetek? Amit lehet babusgatni, aminek lehet szeretettet adni?


2009. máj. 20. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Hörcsög!

Am. a kutya lenne a legjobb neked vagy a kiscica mert ha dolgozni mész akkor ő addig elmegy a "nagyvilágba" :)

2009. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A hörcsögöt nem tudom szeretgetni, az olyan pici és harapós! Mikor még kertesben laktunk volt hörcsögünk, mindig megharapott ha simizni akartam :(
2009. máj. 20. 22:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Tengerimalac. Cuki, szőrős de mégis kordában lehet tartani egy nagy ketrecben.:)
2009. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az én hörcsögömmel a kezembe szoktam TV-ni :D

Én neked a munka miatt főként azt tudom ajánlani hogy győzködt anyudat hogy MACSKÁT Szeretnél! :D

Sok sikert

2009. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Macska! Csak azt az időt kell "túlélni", amíg kölyök. Később már kényes a tisztaságra, amibe persze nekünk, gazdiknak is be kell segítenünk (pl. alom rendezése, szőr kifésülése). Hihetetlen, mennyi örömöt szerezhet egy macsek! A miénknek még humora is van:)
2009. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is pont a leendő munka miatt akartam cicát hisz őt itthon hagyhatom nyugodt szívvel. De most végképp nem tudom anyának mi lenne jó, igaz ő azt mondja semmi, de én állatok között cseperedtem és nagyon fájt mikor ide költöztünk a négy fal közé. Nem érti meg hogy nekem szükségem van valamire :(
2009. máj. 20. 22:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: munka mellett bővel ellátható, ez nem lehet kifogás (kutyát sétálni kell vinni stb.)!
2009. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Én is féltem, mit kezdünk a kert után a 4. emeleten egy, már meglévő cicával. Prímán beilleszkedet!

Ugyanis a világ leglustább állata, heverészik szinte egész nap, néha rohangál csak fel-alá, ami inkább vicces. Nyugtasd meg anyukádat (45/N vagyok), nem okoz annyi gondot, mint az ember elsőre hinné.

2009. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

szülők ilyenek...

18/L vagyok és állatmániás

rendszeresen hozom az állatokat és anyámék először majdnem hülyét kaptak

megfordult itt már patkánytól kezdve macskáig minden

legelőször furán néztek de a végén mindig megszeretik őket

mond el neki hogy nincs nagyobb öröm annál mint egy állat adhat.

szerintem :)

2009. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
én nem ajánlom neked se a macskát se a kutyát ha anyukád érzékeny. elég ha rossz kedvük van ezeknek az állatoknak, esetleg nem szándékosan tönkre tesznek valamit..(pl:anyuci függönye stb.)szóval ha később dolgozni is fogsz akkor olyan állatot kéne választanod amit tényleg nyugodtan otthon hagyhatsz és édesanyád is rögtön beleegyezik.tedd fel magadnak a kérdést hogy melyik az a top 5 állat amit szívesen gondoznál és persze, hogy mennyit szánnál rá. Utána meg jöhet a fokozatos meggyőzés.sok sikert!
2009. máj. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!