Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy 17 cm magas terráriumban...

Egy 17 cm magas terráriumban milyen állatot tudnék tartani?

Figyelt kérdés

Nincs teteje és 30x27 cm, kb 20 literes.

Én teknősre vagy egérre gondoltam, de szívesen olvasnék ötleteket még.


2011. dec. 30. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos én a dzusngáriaihörcsögre/kínaitörpehörcsögre gondoltam egyből.Nagyon picik édesek 5-25 g között kell kaját adni neki sokáig élnek és nagyon békések.Az enyém 6 évig élt.nem hullik a szőrük nagyon olcsóak és minden cuccal 2000 forint.tető az nem kell az üvegre az enyém 16 cm-es volt és nem tudott kijönni:

[link]

2011. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem az nagyon kicsi hely neki... te is eléldegélnél egy 6 négyzetméteres cellában, de talán jobb neked is, ha 2 másodpercnél tovább tart, míg faltól falig érsz...

én abban a terráriumban semmit sem tartanék, max valami csigát, de ahhoz is kell tető

2012. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem teknőst és egeret is nyugodtan tarthatsz. Nekem teknősöm a barátnőmnek egere van, és nem élnek olyan nagy helyen!
2012. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Faluszéli Lámakölyköt
2012. jan. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!