Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szívesen lennék a nyáron...

Szívesen lennék a nyáron önkéntes egy állatmenhelyen. Vannak tapasztalataitok? Érdemes oda menni?

Figyelt kérdés

Vannak tapasztalataitok? Érdemes oda menni? Milyen munkákat kapnak általában az önkéntesek?

A válaszokat előre is köszi :)

18/L


2012. jan. 23. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
elsősorban általában sétáltatást, később etetést, kenel/kutya takaritást
2012. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes nagyon is, de készülj fel, lehet, hogy sok borzalmat, szörnyű sorsot fogsz látni.
2012. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes oda menni. A kislányom egész nyáron kijárt, kutya sétáltatás, fürdetés ...ilyesmi volt. Neki nagyon tetszett,még most is gyakran kimegy hétvégén. Próbáld ki csak ajánlani tudom!
2012. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is megfordult a fejemben anno hogy önkéntes leszek a helyi menhelynél, két okból nem tettem: egyrészt mert minden kutyát hazahoztam volna (aminek nem hiszem hogy szüleim örültek volna) a másik, hogy minden alkalommal sírva jöttem volna el...
2012. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Esetleg valaki tud Budapesten, a Stadionok környékén menhelyet?

2012. jan. 24. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!