Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Gyilkos bálna és cápa összecsa...

Gyilkos bálna és cápa összecsapnak. Egy súly kategóriába vannak. Melyik győz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a cápa :) bár attól függ, hogy milyen. a citrom cápának nincs esélye :) a fehér cápa sanszosabb :)
2012. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A fehér cápának is van természetes ellensége, még ha csak ritkán is talákoznak.

Nem egy súly csoportba tartoznak, hiszen a gyilkos bálna ( Killer Whale ) akár a 6 tonnás súlyt is elérheti. A fehér cápának gyakorlatilag semmi esélye !

2012. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nemrég láttam a spektrumon egy műsort, és erről is volt benne szó, egyértelműen a gyilkos bálna győzött :)
2012. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem is a gyilkos bálna. :)
2012. febr. 6. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Bírom az ilyen spektrumos műsorokat... :) Olyan agyhalott összehasonlítások tudnak benne lenni. Komolyan, úgy érzem magam, ha nézem, mintha egy római aréna nézőterén szurkolnék vérért üvöltve.

("A következő küzdelem résztvevői: Lojális Frank, a makedón zúzógép és Borisz, az emberevő!")


Általában ha két ragadozó egy súlycsoportba esik, NEM állnak neki legyilkolni egymást, mert nem hülyék, hogy vásárra vigyék a bőrüket. Az erősebb elzavarja a gyengébbet, de nem öli meg, csak odacsap neki egyet. Ha viszont kb. egyformák úgy ránézésre (1db oroszlán vs. 1db leopárd) akkor végigmérik egymást, kicsit vicsorognak, oszt'jóvan, kitérnek egymás elől.

Tudom, tudom, teoretikus kérdés, de a józan ész akkor is lázad az ilyen szenzációhajhász műsorok ellen.


Na, a kérdésre is válaszolva... :) szerintem az, amelyik előbb harap. A testfelépítésük nem alkalmas hosszas birkózásra. Én magam részéről a cápára szavaznék, mert fürgébb, gyorsabb, fordulékonyabb.

2012. febr. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A cápának hamarabb kicsúszik a lába alól a talaj! A bálna viszont talpon marad, maximum megroggyan egy kicsit a térde!
2012. júl. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az orkák rendszersen vadásznak cápákra. A nagy fehéret is megölik előszeretettel. Felfordítják a cápát, így az teljesen mozgásképtelenné válik, aztán megeszik.

Tehát az orka győz, mindenképpen. Tehát nincsenek egy súlycsoportban. Az orkák jelenleg a vizek csúcsragadozói.

2016. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gyilkos bálna
2016. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!