Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Olyan budapesti (kornyeki)...

Olyan budapesti (kornyeki) allatmenhelyet keresek, ahova tenylegesen lehet menni onkentes dolgozonak?

Figyelt kérdés

Mar beszeltem par menhellyel, hogy mennek, es szivesen dolgoznek ott (a takaritastol kezdve a kutyasetaltatasig, etetesig stb.) mint onkentes. De tobb helyrol is azzal utasitottak el, hogy most inkabb olyan munkaerore van szukseguk, akik befogadni tudnak atmenetileg allatokat (en sajnos kolis vagyok, igy ezt nem vallalhatom be), vagy penzzel, ill. targyakkal, kajaval tamogatja oket (ezt nem engedhetem meg magamnak).


En szivesen takaritanek, gondoznam az allatokat, setaltatnam oket, szorolapoznek, toboroznek, plakatot terveznek, cikket irnek - szoval barmi ilyesmit megcsinalnek. Tudtok olyan helyet, ahol ilyenre szukseg van? Nagykoru vagyok.


Koszi!


2009. jún. 10. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyra értékelem az elhatározásodat és ha Gyömrő nincs Neked messze, akkor nézd ezt át figyelmesen, [link] utána írj egy e-mailt, itt szívesen vesznek minden segítséget.
2009. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha messze van,akkor érdemes próbálkozni a budatétényi HEROSZ menhelyen,jó kis önkéntes csapatuk van.
2009. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen a fórumon fent vannak az állatvédő szervezetek topicjai,nézz be ide!


www.netboard.hu/viewforum.php?forum=563

2009. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Noé Állatotthon Alapítvány.

Mivel elmúltál 18, nem kell semmilyen szülői engedély.

Azt hiszem, hogy csak egy olyan papírt kell aláírnod, amin az van, hogy nem vállalnak érted felelősséget.


Én 16 vagyok és voltam ott.

Kutyát sétáltattam és kikeféltem a szőrüket. Aztán körbe néztem a menhelyen. Nagyon sok fajta állat van ott.


Elmondták, hogy ha máskor is megyek, akkor jól megdolgoztatnak. :) Szóval be kell temetni a kiásott gödröket, fürdetheted a kutyákat, kikészítheted nekik az eledelt.

De a honlapon pontosabban le vannak írva a dolgok.


www.noeallatotthon.hu --> XVII. ker.

2009. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!