Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Madagaszkári óriáscsótányt,...

Madagaszkári óriáscsótányt, illetve Zöld banáncsótányt szeretnék vásárolni. Tudnátok mondani olyat weboldalt ahol tudnék venni?

Figyelt kérdés
Régen voltak ilyen csótányaim, és most újra szeretnék, de egyik állatkereskedésben sem lehet kapni, már mindenhol próbáltam. A neten sem találtam normális oldalt. Esetleg akinek van eladó szívesen felvenném a kapcsolatot vele. Nem eleségállatnak kellene, hanem hobbiként tartanám, szaporítanám.

2012. ápr. 23. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Húú de állat ez a zöld csóótány :D ezt nem ismertem eddig...

Amúgy a Terraplaza-n nézted már?

2012. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen néztem kifulladásig, meg hirdettem is, hogy vennék, de nincs semmi. Írtam is nekik, de írták h nem foglalkoznak ilyennel.
2012. ápr. 24. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Neki sok P. niveája van, próbálj neki írni, hátha ad el: daves10@freemail.hu


Nem tudom szoktál-e börzékre járni, de ott mindig van mindenfée csótányból, elsősorban Kerekes János szokott sokfélét árulni, bár niveát nem láttam nála.


június elején lesz a TerraPlaza Gigantea, ott biztos, hogy találsz minden fajból, ami érdekel.

2012. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2012. ápr. 25. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!