Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire természetes...

Ez mennyire természetes szerintetek? Ti is így tennétek?

Figyelt kérdés
Tehát az vam hogy 1-2 éve meghalt a kutyusunk, ami rettenetesen megviselt. Mindig is szerettem az állatokat. Amikor meghalt Kitta (ő volt a kutyus), ez kicsit alábbhagyott, most ismét nagyon szeretem őket. Sokan kérdezik, hogy nem lesz-e új állatunk, mi meg azt mondjuk hogy nem. Ha mondjuk engem megkérdeznek, miért nem, akkor mindig azt mondom mert nem bírnám még egyszer elviselni hogy meghaljon, és most barátnőmmel kutyázok, visszük együtt sétáltatni meg ilyenek, de nem tudom elképzelni hogy saját kutyám legyen. Ez mennyire természetes?
2012. máj. 7. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A férjem 9 év után vett új kutyát. Szerintem az 1-2 év simán belefér, még több is. Én kicsit másként gondolkozok, ezért vennék új kutyát, vagy inkább hoznék egyet a menhelyről.

Persze meg fog viselni, ha egyszer újra átéled, hogy meghal a kutyád, de ilyenkor gondolj arra, hogy amíg veled volt, boldog kutya volt és Te segítetted hozzá egy szép, boldog élethez.

2012. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
persze valahogyan természetes, de én is csatlakozok az elsőhöz.. nagyon megviselt, de ha szeretitek az állatokat és tartanátok is akkor szerintem bizti jobb, hogy hoztok egy új kutyát menhelyről.... gondolj bele 10-15 évig boldogok lesztek vele... a halál természetes dolog, a kutyák nem élnek 100évig.. ha 15 évig élt nálatok akkor az, hogy ő 10-05 évig boldog lehetett az a ti érdemetek, neki jó élete volt (vagyis biztos jobb mint1 menhelyen..)
2012. máj. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*10-15
2012. máj. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi =) NEm hinném hogy lesz új kutyusunk, mert apukám is azt mondja, hogy nem. Csak az a baj, hogy ő csak 8 évet élt =(
2012. máj. 8. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok


A férjem kutyája 6 évesen halt meg (gyomorcsavarodása lett és műtét közben megállt a szive). 2 hónappal később hozott egy másik kutyát a házhoz és úgy gondolom jól tette. Ha nem hozza el a tenyésztőtől, akkor most kb a 8. gazdájánál lenne, mert nagyon szép kutya lett és a tenyésztők úgy adják-veszik a kutyát, mint egy tárgyat. Persze soha nem fogom annyira szeretni, mint a régi kutyust, de örülök, hogy velünk van és nem egy ketrecbe zárva vár arra, hogy megint megvegye valaki sok pénzért.

2012. máj. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Nem írtam részletesen: az első kutyája halála után várt 9 évet, a második halála után csak 2 hónapot.

2012. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!