Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi csiphetett meg?

Mi csiphetett meg?

Figyelt kérdés

Hétfő este valami megcsipett a lapockám alatt. 15 kicsi, egymás melletti csipés, ovális alakban helyezkednek el, közel egymáshoz. Már nem viszket, de 4 nap elteltével is ugyanúgy néz ki. Áthúztam az ágyneműmet és kiporszivóztam az ágyat (mert amikor megcsipett ez a valami, benne feküdtem), de nem találtam semmit. Mi lehet ez a kis állatka?


(Nincs hosszú i betű a billentyűzetemen, szóval a helyesirási hibákért elnézést kérek.)


2012. máj. 18. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Bolha.


ALT + 0205 = Í

ALT + 0237 = í

2012. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A bolhában nem lennék biztos, az már csípett meg, de hamar el is múlt. De mindenesetre köszönöm a választ, és a technikai segítséget is! :)
2012. máj. 18. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem bolha volt, annak nem kisi és egymáshoz közeli csípése van

ez inkább pók, hangya, vagy valami más kis bogár lehetett

2012. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig bolha lesz az, biztos az a qrva macska hordta be.
2012. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A macskáim nem jöhetnek be a lakásba. :) A kutyámat pedig hetente fürdetem (mert ő viszont velünk lakik bent), szóval feltűnt volna, ha bolhás lenne. De köszönöm a válaszokat! Esetleg valami tippet tudnátok adni, hogy mivel kenjem be, hogy hamarabb elmúljanak a csípések?
2012. máj. 18. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem is megcsípett valami!

Tiszta vörös úgy 1cmes körzetben! :D

Aztán olyan lesz mint a pattanás..anyunak modtam h néézd milyen pattanásom lesz..és akkor mondta, hogy az pók csipés...nos én irtózok a pókoktól..Mindenhol kitakarítottam és hoztam fel 1 újságot..csípjen meg még1x..úgy lecsapom h csak na..:D ( ha merem xD )

2012. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legjobb az ecetes borogatás és ha nem múlik akkor jöhet a patikai szer.Ecet az ugyanis fertőtleníti is és enyhíti a viszketést és hűti.És az mindenkinek van otthon :)
2012. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!