Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen terráriumi/akvaváriumi...

Milyen terráriumi/akvaváriumi állatot lehet eggyüt tartani pl: rák gőte?

Figyelt kérdés
más osztályokból származókra gondolok ( de pl: a béka és gőte fajok is jöhetnek)

2012. jún. 11. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Én teknőst akartam régebben halakkal és körbe is jártam a témát, a gyorsan úszó halakat nem kapják el, vagy csak nehezen, de elég nagy szenvedés szegény halaknak, mindig résen kell lennük, nagyon rossz látvány ahogy a tekik fél négyzetméteren körbe-körbe kergetik őket.(amúgy gondolom akvaterráriumra gondolsz)


Általában a terráriumi állatok ragadozók, ezért a mellette élő halaid stresszesek és boldogtalanok lesznek, arról nem is beszélve, hogy az akváriumi állatoknak kell levegőztető.


Azonban van olyan állatka amit tarthatsz halakkal. Az egyik a törpe karmosbéka, ami a nagyobb halaidat nem eszi meg, neki akvárium is elég.


És van a törpe tarisznyarák is, ők nagyon jópofák, nekem 2 van az akváriumban, ahol biztosítok számukra kimászót. Tényleg ajánlom, érdekes, okos és vicces állatok:) (azért vettem meg akváriumba, mert az eladó félrevezetett, közben meg kiderült, hogy akvaterrárium kell nekik!!)

Én a helyedben tarisznyarákokat vennék a halakhoz, ha jól tartod őket, még kisrákjaid is lehetnek. Ahol én vettem 2000 Ft/db, elég kevés helyen lehet kapni.

2012. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!