Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen időszakonként rak...

Milyen időszakonként rak petét (vagy tojást xD) az afrikai óriáscsiga?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sajnos nem tudom,de csiga tulajdonos vagyok! :) Batman és Robin között pár hét van,és februári csigák,tehát még elég "kicsik"! Állítólag fél évesen már raknak tojást,úgyhogy még két hónap kb. nekem!

Neked mennyi idősek a csigáid? Mióta van? Mi a kedvenc kajájuk? Hány db van?

2012. jún. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia! 2 van, Fiby és Hamilton, kb. fél évesek, 2 napja raktak tojást. Sok mindent esznek, nagyon szeretik a cukkinit, a paprikát. Szoktunk nekik venni szépiát, mert attól egészséges lesz a házuk :D
2012. jún. 20. 11:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 csigám van,Batman,és Robin! :) Szépiát minden nap kapnak,vagyis mindig van előttük egy fél! :) Nálunk a kedvenc a saláta,a vágni való zöldbab,uborka,és a sima vízben főtt répa! :)
2012. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Zöldbabot és főtt répát még nem is kóstoltak :D Majd kipróbáljuk :)
2012. jún. 21. 12:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát most a friss zsenge zöldbab jobban megy,mint az ubi! :) Sört adtál már nekik? Állítólag imádják! :) Én már 1x próbáltam,és frankón itták! :)
2012. jún. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Váóó =D Még nem, de eskü ki fogom próbálni x)
2012. jún. 22. 09:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Én most raktam be csiga pancsit nekik! :D Tök édes,fürcsizik,és reggelre kiissza az egészet! :D:D
2012. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is mindig rakok be nekik :) Nem isszák a sört...:( Lehet, hogy csak a sima sört iszik meg? Amit én adtam, az barna sör volt.
2012. jún. 26. 08:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Elsőre nekem sem itták,másodszorra már igen! Lehet a szénsav csípi a szemét! Nálam először ki-be huzogatta a szarvait! :)Próbáld meg,hogy a kezedben van a csiga,és oda csepegtess neki sört! ;) Nálam így itták meg! :) Viszont még valamit kipróbálta,a répa zöldjét! Azt is szeretik! :)
2012. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szia én már máskor adtam nekik főt rízst is regelre eltünt a táljukból,de legalább 1órán át ették meg rózsa szírmot is adhatsz nekik meg:füvet,citromfüvet,pitypangot,tököt,mentát,uborkát,paradicsomot,almát, én kipróbáltam még a sárga és a görög dinnyét azt nagyon szerették és még a végére leírom a csigáim nevét én is :) Csigu és Manó :)
2012. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!