Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Beköltöztünk 1 panel lakásba...

Beköltöztünk 1 panel lakásba ahol egyből megjelentek az ágyi poloskák. A gyerekemet és a páromat nem bántja de engem nagyon. Szoltunk az irtosnak (2szer lefujt) de szinte semmi változás. Mit lehet még csinálni hogy végleg eltünjenek?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnánk kiirtani a bogarakat? Szivesen fogadom a válaszokat.

2012. jún. 20. 07:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz pár jó tippet.

[link]

2012. jún. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a fészkük, akkor sosem fogtok megszabadulni tőlük!!!! nekünk is voltak, átmásztak a szomszédból rengeteg volt, nekünk elsőre sikerült az írtás tehát hivj ki mégegyszer egy szakembert és az összes bútort fertőtlenitse le!!!!! De az is lehet hogy az egész Panel ház poloskás,. szóval akkor csak egy megoldás van költözés!
2012. jún. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
hát nem tudom fészeknek lehet e mondani az ágyunk illesztésébe találtam szanaszéjjel bogarakat meg a kárpit alatt,de amit találtam kivégeztem.Az irtós ugy fujta le hogy az ágyat kivül belül,a szőnyeget és a falsarkokat.nem tudom ez jo ez igy?a panelben senkinél nincsen poloska csak nálunk,ezt az előző lakó hozta be a lakásba.
2012. jún. 21. 00:05
 4/33 anonim ***** válasza:
Jah értem, Sajnos ezektől a rovaroktól nehéz megszabadulni ha elkezdenek szaporodni,szóval hivd ki mégegyszer a rovarirtost mivel a 3-dik fújást már ingyen végzik el!!! sok szerencsét.
2012. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Köszi adampro nagyon aranyos vagy!!Ezt nem tudtam h ingyenes a 3-dik lefújás!Csak már lennénk tul ezen mert irtóra idegesitőek.Köszi a segitséget!
2012. jún. 21. 11:00
 6/33 A kérdező kommentje:
A poloska petét is kitudja irtani az irtós?
2012. jún. 21. 17:36
 7/33 anonim ***** válasza:
Szólj a gondnoknak! Ilyenkor az egész házat élősködőmentesíteni kell, nem ér semmit, ha csak a ti lakásotokat fújjátok be. Nálunk is volt ilyen, anyum volt a gondnok, úgyhogy tudom, hogy megy... nem egyszerű kiirtani őket, tényleg az összes lakást fertőtleníteni kell, hogy eltűnjenek.
2012. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Már szóltunk ő mondta h hivjuk fel az irtóst.A panelbe senkinél nincsen poloska csak itt sajnos.De bármi segitséget elfogadok csak lennénk már tul rajta!Nagyon idegesitő és már nem birom már idegekkel,minden hajnalba arra kelek h vakarózok a lábam a karom ugy néz ki mint aki erősen ekcémás,az utcára hosszu naciban járok h ne lássák h nézek ki.Szóval katasztrófa!!!!
2012. jún. 21. 23:09
 9/33 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam vele:S az egész lábam tiszta csípés volt még allergiás sokkot is kaptam, a sokk csípéstől muszály lesz kiírtanod!!!! mit mondott az irtó?? akk ingyen végzik a harmadik írtást?
2012. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Beszéltünk az irtóssal jövőhéten kedden jön ki 3-ra lefujni de másik irtószerrel mint eddig, de ingyen fuj le mindent.Adampro nállatok meddig voltak jelen ezek a dögök? az este találtam a forgószékbe is 2 bogarat az is buvohely lehetett,de kivégeztem!! Idáig az ágy illesztésébe találtam meg a forgószék huzatja alatt bogarakat.Hol lakhatnak még?? a szekrény körül nem találtam,szegőléc mögött nem találtam hol kereshetem még???
2012. jún. 23. 14:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!