Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet leggyakrabban...

Höri börike kérdése:

Hol lehet leggyakrabban találni szentjánosbogarat? Ja és tudnak repülni mert az egy másikfajta ami tud repülni nem? Ja és kisállat kereskedésben lehet kapni? Ja és meddig élnek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Erdőben lehet látni. Szerintem nem lesz kisállat kereskedésben. Erdei suliban esti szám háborúztunk és ott láttam nagyon sokat. Ha van erdő a közeletekben akkor este tuti találsz.
2012. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ami repül, állítólag az a hím és a másik a nőstény. De ebben nem vagyok biztos. Az viszont tuti, hogy védett faj, így állatkereskedésben nem fogsz kapni :)

Most már csak elvétve fordul elő... Az az ész nélküli permetezés a szúnyogok ellen...

2012. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak elég gyakran kapnak rövidzárlatot
2012. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi de meddig élnek ?
2012. jún. 23. 11:30
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és amúgy a házunk mellet van az erdő de este nem szeretnék kimenni sötétbe . az udvarban am találtam egy nőstényt beleraktam a virágos ládánkba és már otvan 3 napja . este mindig szépen világít de többet nem találtam az udvarunkban .
2012. jún. 23. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább engedd el, hiszen még azt sem tudod, mit eszik... Örülj neki, hogy nálatok még ilyen sok van.
2012. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engedd szabadon, neked se esne jól, ha egy üvegbe lennél zárva nemde?
2012. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ti hülyék vagytok mondom csak eggyetlen eggyet találtam nincs több az udvarunkban és nincs üvegbe zárva egy nagy virágládában van és bármikor elmehet ha akar de jólérzi magát és televan növénnyel a láda mert vanbele ültetve , de még mindig nem válaszoltatok h meddig él ?
2012. jún. 23. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!