Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mivel permetezzem le az...

Mivel permetezzem le az udvaromat, hogy a szomszéd birka tulajdonostól ne jöjjenek át a legyek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 15:35
 1/5 shoona:D ***** válasza:
sztem költözz el :D
2012. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szerezz decist, azzal fújd be az udvart. Azért panaszkodd el magadat nála, hogy mennyi légy jön át hozzád. Ugyanis ha tényleg tőle jönnek, akkor neki is kellene az udvart permetezni. Mondok egyet neked: Dobjátok össze a pénzt a vegyszerre és mindkettőtöknél fújjátok le az udvart.
2012. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Juhai vannak,de nem hajlandó rendesen gondozni őket,azért jön a sok légy,nem lehet vele mire menni.Mi az a decis?Még nem hallottam róla.Hol lehet megvenni?
2012. jún. 25. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármelyik növényvédő/gazdaboltban. Itt egy link, olvasd el: [link]

Régóta használt rovarölő szer, hatóanyaga gyéríti és riasztja a kullancsokat,legyeket,bolhákat.

2012. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj de jó,megyek veszem is meg.
2012. jún. 26. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!