Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi baja van a süninek?

Mi baja van a süninek?

Figyelt kérdés

Egy ideje szoktam az udvaron adni a cicámnak a tápot, hogy presszionáljam az evésre, mivel ez gyógytáp (inkább megeszi, minthogy a szomszéd cicáé legyen) és mindig szokott este/éjjel jönni a süni, hogy ő is egyen. Úgy szokta csinálni, hogy belelép a két kis mellső lábával a tálkába, és megbillenti, esetleg kiborítja, aztán feleszi a földről a száraz kaját. Most is megjött a süni, de nem nyúlt hozzá a kajához, hanem csak ott volt. Aztán beszaladt a lépcső alá, és most ott fekszik. Még soha nem láttam feküdni. Attól tartok, hogy valami baja van. A táp amit mostanában ettek a cicámmal trovet weight & diabetic. Remélem nem mérgeztem meg a kajával. Még régebben az állatorvos azt mondta, hogy száraz tápokat ehet, csak tejterméket nem. Arra is gondoltam, hogy szomjas, és tettem neki vizet. De még mindig a lépcső alatt fekszik. Most mit csináljak?

:(



2012. júl. 1. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod, vidd el állatorvoshoz, könnyen lehet, hogy beteg. Mást nem nagyon tudsz vele csinálni, amíg nem tudod, mi baja van.
2012. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve beviheted egy közeli álaltkertbe, vadasparkba is (telefonos egyeztetés után persze), a sün védett állat, befogadják, meggógyítják és elengedik egy biztonságos helyen.
2012. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azóta elment, de a kaját ott hagyta
2012. júl. 1. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem tetszett a szaga,vagy csak simán nem volt éhes,de a rend kedvéért azért megnézte mi a menü:) Szerintem ne aggódj, szerintem ez a cicatáp csak csökkentett energiatartalmú,vagy érzékeny gyomrú macskáknak van,maximum ilyesmi lehet ,nincs benne gyógyszer vagy méreg.
2012. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
cukorbeteg elhízott cicáknak való táp.Tudom, hogy nincs benne gyógyszer. De például arra gondoltam, hogy talán leeshet tőle a süni vércukra, és attól rosszul lehet
2012. júl. 1. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!