Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért halnak meg már másnap a...

Miért halnak meg már másnap a tücskök?

Figyelt kérdés
A pókomnak szoktam venni tücsköt mert szereti és össze vannak zárva a tücskök.Tegnap is vettem 10db ot mára már mind meghalt szét gyilkolászták egymást meghaltak nem tudom hogy..Egyesével zárjam el őket vagy mi?Valaki aki esetleg a madárpókját tücsökkel eteti az help hogy mit tesz hogy ne történjen ez az eset.
2012. júl. 20. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ezt sosem tapasztaltam. Annyi hogy én mindig kis gyógyszeres üveg nagyságú tárolóban kapom a tücsköket. és napokig elvannak benne, annyit szoktam még főleg ha többet veszek mert 2 pókom van akkor nagyobb tárolóba teszem őket ami jól szellőzik, de mégsem szöknek ki. Persze van 1-2 ami már nem él, de a többsége még élni szokott. Nyáron nem nagyon veszek tücsköt mert erre felé sok a sáska, meg a szöcske és azokat jobban megeszi mint a tücsköket.
2012. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én 1 nagy befőttesüvegben tartottam nekem ilyewn tojástartóban adják összetépve azt mind beleteszem nem tudom már mit csináljak mert elszomorító hogy veszek többször és másnap meghalnak..
2012. júl. 20. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülye kérdés, de jut be nekik levegő? Szóval nincs teljesen légmentesen lezárva az üveg?

Másik: kaját adsz nekik? Egy szelet alma vagy más gyümölcs/zöldség teljesen jó. Nálam 1 hétig is simán elvannak, szerintem tovább is elélnének, csak addigra elfogynak :)

2012. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!